Понеділок, 27.09.2021, 17:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

БУКМЕКЕРСЬКІ КОНТОРИ-ОДНОДЕНКИ

Не секрет, що останнім часом все більше людей захоплюються тотализаторами, лотереями та ставками у букмекерських конторах. Це стало особливо актуально після закриття казино у зв'язку з законом про гральний бізнес. При цьому початківці гравці не застраховані від того, щоб попастися на вудку шахраїв і любителям легкої наживи, що створює численні контори-одноденки виключно для збору грошей у клієнтів, з явною винятком можливості отримання виграшу.
Для запобігання такій можливості приймаються законопроекти, спрямовані на захист населення:
- збільшення мінімального розміру статутного капіталу букмекерської контори;
- збільшення розміру банківської гарантії;
- збільшення вимог до розміру чистих активів;
- ліцензування діяльності букмекера;
- заборона на організацію букмекерських контор людям, що мають судимість за економічні злочини;
- доступ до інформації про осіб, які мають більше 10% статутного капіталу контори.
Однак в Інтернеті, де контори-одноденки ростуть, як гриби і, зібравши гроші з клієнтів, так само швидко зникають, боротися з ними набагато складніше. Тому кожен гравець, перш ніж довірити букмекерській конторі свої гроші і почати робити ставки, повинен чітко знати всі ознаки неблагонадійності того чи іншого букмекера.
Які ж ці ознаки?
1. "Кривий", примітивний (іноді навіть шаблонний) сайт, по різному який відображається в різних браузерах, що має безліч неробочих посилань (що не дозволить собі ні одна поважаюча себе БК).
2.Відсутність юридичної та фізичної адреси букмекерської контори, пунктів прийому ставок.
3. Відсутність ліцензії (сертифіката) на букмекерську діяльність (з повним зазначенням її реквізитів).
4. Дуже мізерна лінія ставок з надзвичайно заниженими коефіцієнтами на фаворитів, відсутністю розписів і ставок Live.
5. Наявність мізерних бонусів за реєстрацію, за відвідування сайту.
6. Відсутність альтернативних способів виплати, особливо з допомогою пластикових карт (оскільки банки перевіряють надійність претендентів перед початком роботи з ними).
7. Достаток на ресурсі (сайті) букмекерської контори сторонньої реклами.
8. Відсутність або неоперативна робота служби підтримки (часто тільки через форму зворотного зв'язку на сайті), відсутність робочих телефонів.
9. Відсутність чи рідкісне оновлення розділу новин, відсутність статистики, результатів (у тому числі - онлайн), додаткових сервісів.
10. Відсутність згадки про конторі на сайтах міжнародного рейтингу SBR.
11. Відсутність позитивних відгуків про конторі в сервісах арбітражу платіжних систем.
12. Відсутність згадки контори на спеціалізованих форумах в топіках провідних (плюсових) типстеров і капперов, відсутність скріншотів виплат пристойних сум.
13. Низький (часто нульовий) рейтинг сайту в пошукових системах.

Інформація на сайтах таких контор, як правило, не відповідає дійсності. Наприклад, повідомляється про п'ятирічний стаж роботи, а сайт зареєстрований в поточному році (можна перевірити на seobuilding.ru) або пишеться про мільйонні виплати (які здійснюються лише через WebMoney), а WMID має BL=0, та ще й формальний атестат.

Якщо сайт перевіряється букмекера містить хоча б кілька даних ознак, не ризикуйте зайвий раз своїми грошима і підшукайте іншу букмекерську контору, благо їх зараз в інтернеті сотні (в тому числі і з підтримкою російської мови).

P. S. Справедливості заради слід сказати, що були і поодинокі винятки: кілька контор, які починали свою діяльність з використанням дешевих скриптів, не зникли в небуття, а поступово почали "розкручуватися", оновлюючи свої ресурси, вводячи додаткові сервіси і покращуючи обслуговування клієнтів. Сюди можна віднести електронні БК Букер, Олимпбет і ЕВРОПАБЕТ. Однак, це поліпшення носило тимчасовий характер: відсутність ліцензії та нагляду з боку незалежних арбітражних сервісів ніяк не сприяло підвищенню дисциплінованості букмекерів і спрага наживи почала переважати над необхідністю дотримуватися власні правила (зі всіма витікаючими звідси наслідками).Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru