Понеділок, 27.09.2021, 15:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ЧОМУ БУКМЕКЕРИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ ЕКСПРЕСИ?
У багатьох гравців напевно з'явиться спокуса не читати цю статтю далі тільки тому, що вона про такому вигляді ставок, як "експрес". Для себе вони вже вирішили, що "експрес" - це невигідні ставки, так навіщо читати про них? Багато з них чули про шкоду "експресів" від самих же букмекерів. Але, тим не менше, окремі букмекери відмовляються приймати деякі експреси, наприклад, такі, як фора і тотал на футбол або баскетбол в одній ставці. Час від часу Ви можете виявити набагато менші ліміти на максимальну ставку на експрес, ніж на ординары або істотне обмеження максимального виграшу. Подумайте про це... Ні один букмекер не просуває експреси. Одна добре відома букмекерська контора навіть обмежує використання експресів гравцем.

Давайте поглянемо на наступне:

Правда чи брехня?

Експрес з трьох подій з коефіцієнтом 6 має меншу маржу, ніж три ординара з коефіцієнтом 1,91

Я впевнений, що більшість гравців, навіть дуже досвідчених, обрав би другий варіант відповіді.

Насправді твердження істинне. Ось докази:

Якщо проігнорувати нічиї, з трьох ставок може вийти вісім видів результатів:


В-В-В-В-П

В-П-П-В-В

В-П-П П-В-П

П-П-П-П-П


Враховуючи вісім різних можливих результатів, букмекер має вісім різних експресів від восьми різних гравців. У кожному експресі ставки на три події. Припустимо тепер, що кожен з гравців поставив за 100$ на експрес з коефіцієнтом 6.

Коли гра закінчиться, сім гравців програють по 100$, а восьмий виграє 600$. Букмекер, отримав від гравців 800$, віддасть переможцю 700$ (600$ виграш + 100$, які він поставив). Чистий прибуток букмекера становить 100$.

Ось тут багато помиляються при розрахунку букмекерської прибутку. Так як 100$ - це 12,5% від 800$, вони вважають, що прибуток букмекера склала 12,5 відсотків.

Але почекайте хвилину. Давайте розглянемо цю ситуацію ближче. Згадаймо, що наш експрес - це три одиночні ставки, сполучені разом. Припустимо, що ці три ставки були проставлені як ординары. Гравець ставить 100$ на коефіцієнт 1,91 і виграє 91$, він ставить вже 191$ на друга подія і знову виграє. Сумарний виграш склав 191$*1,9=365$. тепер припустимо, що він ризикнув і цією сумою і виграв 697$. Чистий прибуток гравця склала 597$.

Неважко помітити, що тут гравець ризикував набагато більшою сумою, ніж 100$. Він ризикнув 100$ на першій ставці, потім 191$ на другий і 365$ на третій. У сумі він поставив 656$, щоб отримати прибуток у 597$. Згадаймо, що при ставках на експрес ми ризикували всього 100$, щоб отримати більший прибуток у 600$. Витрати на експрес набагато менше.

Вісім гравців, які ставили ординары по 100$, поставили в цілому далеко не 800$, як можна подумати. Четверо з гравців виграли перші ставки і поставили знову. Двоє з цих чотирьох виграли знову і поставили в третій раз. Виходить, що все ці вісім гравців поставили 2294$. Так що 100$, отримані букмекером - це приблизно 4,35% від 2294$, що менше маржі 4,55%, закладеної в коефіцієнт 1,91.

Отже, чому букмекери не заохочують використання експресів, - тому, що букмекерська прибуток трохи менше? Ні, це не так. Їх прибуток трохи більше на більшості інших експресів. Фактично, якби експреси використовувалися гравцями більше, то це призвело б до підйому букмекерського бізнесу.

Так чому ж вони не заохочують їх використання? Причина очевидна. Букмекери бояться обізнаних гравців, які добре знають і розуміють, як використовувати переваги експреса.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru