Понеділок, 27.09.2021, 16:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
КЛОНИ БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР
Багато букмекерські контори, крім прийому ставок на спорт, і надають додаткові стандартні сервіси (казино, покер, ігри). А окремі букмекери, крім того, пропонують всім бажаючим відкрити і розвивати самостійний букмекерський бізнес (як через Інтернет, так і у власних оффлайнових букмекерських конторах) з допомогою своїх продуктів: букмекерського веб-сайту (шаблони декількох кольорів і профілів), програмного забезпечення для пунктів прийому ставок і Live трейдингу, Live результатів і статистики, а також аутсорсингу послуг (надання свого науково-технічного та інтелектуального потенціалу). При цьому вони обіцяють обмежені ризики і високі потенційні винагороди.

Наприклад, вірменська букмекерська контора Vbet (колишня VivaroBet), що користується досить високою популярністю серед гравців, з допомогою Betconctruct пропонує B2B рішення:

1. Веб-сайт:
- розробка букмекерського веб-сайту (схожого з власним) кількох кольорів на вибір;
- первісна установка коефіцієнтів більш, ніж на 35 видів спорту;
- ставки в режимі Live (більше 6000 матчів щомісяця);
- результати (у тому числі Live);
- управління ризиками (зміна коефіцієнтів лінії і підрахунок результатів ставок);
- технічна підтримка користувачів;
- варіанти виплати (інтеграція популярних платіжних систем в сайт);
- ставки через мобільний телефон (в тому числі з допомогою I-Phone і I-Pad);

2. Платформа для мережі пунктів прийому ставок (програмне забезпечення, трейнинги і всі матеріали програмного забезпечення ППС).

3. Автоматизовані програми для трейдингу Live матчами і управління передматчевими подіями.

4. LIVE результати та статистика (з 15 видів спорту).

5. Аутсорсинг послуг (управління передматчевими і Live ставками згідно з вимогами замовника).

Тобто, уклавши договір з Betconctruct (або йому подібним), будь-який бажаючий може отримати повноцінний букмекерський сайт, що пропонує безліч ставок з конкурентоспроможними коефіцієнтами. Букмекерська контора при цьому отримує додаткове джерело доходів від надання своїх продуктів, а власник сайту отримує прибуток з букмекерської діяльності. А як же гравці?

Якщо Ви робите невелику кількість ставок - заради власного задоволення і на невеликі суми, то Вам по великому рахунку все одно, де ставити. Ви можете взагалі не читати цю статтю. А ось якщо Ви хочете отримувати від ставок гарний прибуток і ризикуєте для цього великими сумами, то Вам варто задуматися: а чи варто взагалі ставити у даного букмекера, не надав свій юридична або фізична адреса, що не має ліцензії на заняття гральним бізнесом. Адже при рівності коефіцієнтів з "батьківським" сайтом, клон не спроможний забезпечити по-справжньому великий виграш, ні надати хоч якісь бонуси.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru