Понеділок, 27.09.2021, 16:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

КРАЩА БУКМЕКЕРСЬКА КОНТОРА

На спеціалізованих форумах, присвячених ставками на спорт, часто можна побачити численні повідомлення новачків, які задають питання про те, яка букмекерська контора є кращою.
Однозначної відповіді на це питання не існує. Все залежить від того, які цілі Ви переслідуєте, за якими параметрами оцінюєте букмекера і на які події ставите. При цьому одним клієнтам подобаються одні сервіси і гідності, а іншим - зовсім інші.
Одні гравці вважають найкращою контору, яка пропонує найвищі коефіцієнти (за рахунок меншої маржі).
Другі, які бажають робити великі ставки, шукають букмекерів, які приймають великі максимуми і не "зрізують" їх після кількох виграшів.
Третім потрібні контори з низьким мінімальним депозитом і мінімальною сумою ставок (що поробиш - не всі ми родичі Абрамовича).
Четвертим потрібна велика і рання лінія ставок, а також широкі розпису (з індивідуальними тоталами на гравців).
Бонусхантерам миліше контори з величезними бонусами і малим вагером (оборотом суми бонусу і депозиту до виводу). Їм, за великим рахунком, плювати навіть на надійність контор - адже вони все одно будуть виводити гроші "вилкою" на біржу.
Є категорія гравців, розшукують контори, що пропонують в лінію матчі з хокею четверте ліг яких-небудь південноафриканських країн, на які вони мають реальний шанс "нарити" інформацію швидше і більше аналітика букмекерської контори.
Хтось підшукує букмекера, пропонує зручні (в тому числі альтернативні) способи поповнення рахунку і швидкий вивід коштів без стягнення комісії.

Вся біда в тому, що немає контори, яка б мала ВСІ ці достоїнства. В іншому випадку всі гравці робили ставки тільки в ній і інші букмекери просто б збанкрутували.
Мінімальну маржу мають БК Pinnacle Sports і біржа ставок Betair. Але це зовсім не означає, що коефіцієнти на ВСІ події і ЗАВЖДИ там найкращі.
По-перше, виставлені букмекерами коефіцієнти безпосередньо залежать від суми поставлених на той чи інший результат грошей (наприклад, якщо до Вашої ставки в одній конторі на конкретний матч вже поставили велику суму на П1, то в інший коефіцієнт на П1 в цьому матчі буде вище).
По-друге, практично всі букмекери занижують коефіцієнти на перемогу явних фаворитів (на них за статистикою ставиться близько 90% всіх грошей). При цьому в конторі навіть з великою маржею коефіцієнт на лідера може виявитися вище (хоча всі інші коефіцієнти будуть нижче, ніж у конкурента).
По-третє, аналітики однієї з контор можуть мати власну думку про шанси команд у якому-небудь конкретному матчі. В результаті їх котирування будуть сильно відрізнятися від тих, які виставили інші контори.
Я вважаю, що при виборі букмекера можна застосувати наступну градацію:
- контори, до яких практично немає претензій;
- контори, до яких є деякі претензії, але грати в них можна;
- не платять (закриваються) контори і відверті шахраї.
По багатьом БК інформацію можна знайти на сайтах міжнародного рейтингу SBR (правда, на жаль, практично це відноситься тільки до закордонним конторам, які в боротьбі за клієнтів перевершують вітчизняних букмекерів за багатьма показниками).

Вибравши по відповідним критеріям кілька букмекерських контор, можна зареєструватися в них (благо реєстрація скрізь безкоштовна), внести депозит і починати робити ставки.
Багато хто може запитати, чому в декількох?
Вся справа в тому, що якщо Ви робите ставки тільки для того, щоб під пляшечку пива "Tuborg" було цікавіше стежити за грою улюбленої команди, то Вам підійде і одна букмекерська контора. Причому, Вам буде глибоко плювати, на якій хвилині буде забитий гол, скільки буде кутових і яка кількість РК отримає та чи інша команда. Лише б обрана контора виплатила виграш, який стане приємним доповненням до перемоги Ваших улюбленців.
А ось якщо Ви хочете стати професійним гравцем, вигравати з допомогою ставок серйозні гроші, Вам доведеться навчитися оптимізувати коефіцієнти (ставити там, де на даний конкретний момент коефіцієнт на обраний Вами результат максимальний). Це дозволить не тільки збільшити Ваш виграш, але, можливо, і перетворити Вашу збиткову стратегію в прибуткову. Для тих, хто "в танку": при сумі ставки в 100$ різниця в коефіцієнтах всього в одну десяту збільшить Ваш виграш на 10$! А адже таких ставок будуть багато сотень, так і коефіцієнти в конторах можуть відрізнятися на набагато більшу величину.
З переліком великої кількості букмекерських контор, а також пропонованих ними бонусів та умовами ставок ви можете ознайомитися на цьому сайті, де підібрані букмекерські контори з різних країн і з різними спеціалізаціями, щоб кожен зміг підібрати для себе підходящу.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru