Понеділок, 27.09.2021, 16:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
КРИТЕРІЙ КЕЛЛІ

Всі попередні стратегії фінансового менеджменту, які ми розглянули, не мають залежності від того, на що Ви ставите. Тобто вони, в принципі, не можуть претендувати на універсальність.

Критерій Келлі, відомий також на біржі під назвою стратегії "геометричної середньої максимізації портфеля", є вдосконаленою стратегією відсотка від банку. У разі Критерію Келлі, відсоток від банку не є фіксованим і залежить від правильності визначення ймовірності спортивної події.

Частину банку, яку Ви повинні поставити згідно критерію Келлі, визначається за формулою:
(K * ваша оцінка ймовірності події - 1) / (К - 1), де:
До - коефіцієнт на подію

Тобто, розмір ставки розраховується як відсоток від залишку Вашого банку, що в принципі робить неможливим фінансовий крах. Але як уже говорилося, сума ставки може стати меншою, ніж мінімальна ставка у букмекера.

Головна перевага даної стратегії - це те, що Ви втрачаєте менше грошей, коли Ваш банк зменшується. Якщо Ваша середня ставка становить 10% від Ваших коштів, то, програвши 6 разів поспіль, Ви все ще будете мати 48% від початкового банку. А якщо Ви визначаєте ймовірності подій на 10% точніше, ніж це робить букмекер, то ймовірність того, що Ви програєте ставки з коефіцієнтом 2.0 десять разів поспіль дорівнює всього лише 0.033%!

Але одночасно з цим, критерій Келлі не приведе Вас до швидкого збагачення. В середньому, з кожною ставкою Ваш банк буде зростати на 5%, якщо Ви вірно визначаєте ймовірності.

Перш, ніж почати визначати розміри ставок на спорт за критерієм Келлі, Ви повинні вирішити для себе наступні питання.

Розмір банку. Цілком достатньо, якщо Ви виділите кошти в обсязі 10-15 розмірів Ваших середніх одиночних ставок. Природно, Ви повинні бути готові до того, що програєте ці гроші, хоча і не все відразу.

Як часто і наскільки добре Ви здатні визначати шанси подій. Досвід дуже важливий у мистецтві ставок на спорт. Правильно вибрати події для ставок часто досить для виграшу, але це і найскладніше. Тільки накопичуючи досвід, Ви будете рости як гравець. Щоб знайти найбільш вигідний коефіцієнт, потрібно вивчити лінії як можна більшої кількості контор (природно тих, в яких Ви маєте можливість ставити). При цьому необхідно відібрати ті події, коефіцієнти на які завищені, а таке трапляється не дуже часто: як правило, не більш, ніж в 2-5 події на тиждень. Наприклад, якщо Ви вибрали подія з коефіцієнтом 2.0, Ви повинні бути впевнені, що його шанси ніяк не менше 50%, тому що розмір ставки напряму залежить від цієї ймовірності (яка, втім, у будь-якому випадку є Ваша суб'єктивна думка).

Тривалість ігри. Як довго Ви збираєтеся грати з цієї стратегії? Якщо Ви встановіть собі мету, закінчуйте гру, як тільки її досягнете, забирайте виграш, а вже потім можете почати нову гру, з тієї ж або іншої початковою сумою. Таким чином, Ви зможете відчути, що заробили гроші, адже гроші, які лежать на Вашому рахунку в букмекерській конторі, фактично перебувають у букмекера, а не у Вас.

Багато гравців використовують формулу Келлі, але деякі вважають, що це дуже ризиковано, так як вимагає точної оцінки шансів події. Якщо Ви переоціните, Ви ризикуєте втратити гроші, так як розмір ставки, розрахований за формулою, буде занадто великим. Але Ви можете використовувати понижуючий коефіцієнт, наприклад, ділити отриманий результат на 2, що знизить ризик. Інший спосіб - це використовувати формулу Келлі для визначення пропорцій ставок, тобто, наприклад, скільки ставити на гру 1 у порівнянні з грою 2. Це можна зробити наступним чином: припустимо, за формулою Ви отримали, що на 1 гру Вам потрібно поставити 4% від Вашого банку, а на гру 2 - 2%. Якщо Ви збираєтеся поставити на обидві ці ігри $100, то Вам потрібно поставити 4/6 = $67 на першу, і 2/6 = $33 на другу.

Практичне використання. Критерій Келлі використовується не тільки в азартних іграх, але навіть на біржах. Цей метод-єдиний, який має під собою математичну грунт, тому використовується багатьма гравцями. Але при використанні даного методу виникають відразу 2 великі проблеми.
По-перше, потрібно точно визначати ймовірності подій, так як якщо Ваша оцінка ймовірності виявиться завищеною, Ви втратите більше грошей, у свою чергу, якщо Ваша оцінка занижена, Ви не виграєте тієї суми, що повинні були виграти.
По-друге, очевидно, що має сенс ставити тільки на події, переоцінені букмекером - адже якщо Ви визначаєте ймовірність події як 50%, то коефіцієнт у букмекера повинен бути більше 2,0. Тобто твір Вашої ймовірності та коефіцієнта букмекера повинно бути більше 1. Знайти такі коефіцієнти досить важко в першу чергу з-за вже описаного profit margin. Тому багато гравців не ризикують грати з використанням критерію Келлі. Якщо Ви все-таки бажаєте грати по цій системі, потрібно спочатку протестувати Ваші можливості у визначенні ймовірностей подій. Спробуйте пограти за критерієм Келлі спочатку з листком паперу та олівцем, а потім вже на реальні гроші, ось моя Вам рада.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru