Понеділок, 27.09.2021, 16:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

НА ЯКІ ЕКСПРЕСИ СТАВИТИ?

За статистикою більше 95% любителів ставок у своїй грі проти букмекера коли-небудь використовували експреси. У той же час більшість досвідчених гравців вважають (і не без підстав), що ставки експресами - це взагалі нонсенс, що виграти у букмекера можна тільки ставлячи ординарами (детальніше читайте у статті "Експрес або ординар)". Але розуміння цієї аксіоми приходить зазвичай до гравців не відразу, а лише після того, як вони (по нашій національній традиції) "понабивали шишки" на своїх (а зовсім не на чужих) помилки. Деякі взагалі не відмовляються від згубної звички навіть після програшу декількох десятків ставок. Що поробиш - запах "халяви" витравити важко і не кожному дано.
Більшість новачків, як правило, починають гру в букмекерських конторах з проставлення довгих "паровозів" - експресів з великої кількості подій, прагнучи заробити на великих коефіцієнтах багато і відразу. Але виграші при таких ставках настільки рідкісні, що це скоріше нагадує гру в лотерею, ніж осмислене прогнозування результатів подій.
Часто ставки експресами використовують ті, хто ніколи не чув про управління капіталом, ігровому банку та фінансовому менеджменті, хто ставить свої останні (а іноді і чужі) гроші на "скажений" коефіцієнт, сподіваючись, що той коли-небудь зіграє.


Ставки на короткі експреси

Наперекір більшості з вище написаного деякі гравці вважають, що при ставках експресами теж можна заробити. Але для цього потрібно ставити короткі експреси (з двох-трьох подій). Аргументація у них приблизно наступна:
Припустимо, ми складемо експрес з трьох подій: два з коефіцієнтами 1.85 і одне з коефіцієнтом 1.3. Іншими словами, з урахуванням маржі букмекера (нехай вона буде 15%) у нас є два виходу з 50% ймовірністю і один з імовірністю 71%. Для спрощення припустимо, що котировщики правильно визначили імовірності настання подій і виставили за ним коефіцієнти лінії. Тоді шанси на виграш такого експреса будуть близько 18% (0.5х0.5х0.71=0.1775). Тобто кожен шостий проставлений експрес принесе нам удачу. Це небагато. Яким чином можна збільшити нашу прибуток?
По-перше, завжди оптимізуйте коефіцієнти. Коефіцієнт вищенаведеного експреса у вітчизняній букмекерській конторі становить:

1.85х1.85х1.3=4.44

Поставивши той же експрес, наприклад у Леон, Ви будете мати:

1.96х1.96х1.32=5.07

що при ставці в 10$ збільшить Ваш виграш на 6,3$.
У ставках експресом є два шляхи. Перший шлях - це ставити мало, але результати з більшим коефіцієнтом. Якщо експрес зіграє, то Ви отримаєте великий виграш в обмін на не дуже велику суму. Другий шлях - ставити великими сумами, але суворо в межах ігрового банку і на події, в результаті яких впевнені. Багато хто може заперечити, що такий шлях може привести до великого програшу аж до "зливу" банку. Але по-перше, ніколи не можна грати на всі гроші. Для такої гри Вам просто потрібен великий банк. По-друге, на жаль, але іншого способу досягти успіху в ставках не існує. Чи мала сума ставки з незначними шансами на великий виграш, або велика сума ставки на малий коефіцієнт з великими шансами. Природно, треба розуміти, на що Ви ставите: не просто мати загальне уявлення, а добре розбиратися в обраному виді спорту. Іншими словами, пропонується брати дві події з великою ймовірністю (наприклад, 1.1 і 1.2), збирати їх в експрес і робити ставку.
При цьому ніколи не беріть подія, елементом якого може бути випадковість! Строго кажучи, весь спорт складається з випадковостей і втратити гроші можна на будь-яку подію, але є ставки, які прорахувати практично неможливо. Сюди можна віднести, наприклад ставку на те, якою буде тотал у матчі - парний або непарний. Можна вивчити всю статистику ігор, склади команд, їх форму, суддів і ще тисячу дрібниць, але гарантувати той чи інший результат даної події не можна. Сюди ж можна віднести і ставки на те, що буде раніше - гол або жовта картка, чи видалення або пенальті, хто розпочне гру з центру поля і т. п.
Пам'ятаєте! Граючи короткими експресами, Ви повинні бачити реальну перевагу одного гравця над іншим чи однієї команди над іншою (приклад: ставка на непрограш явного фаворита на ранніх стадіях великих престижних турнірів з великим призовим фондом).
Вам не підходить звичайна стратегія гри. Ви не повинні вірити аналітикам або думку більшості - потрібно довіряти тільки собі. Грати таким чином не просто. Якщо Ви і дня не можете прожити без ставки, то ця стратегія явно не для Вас. Тут потрібно працювати точково. Вас повинні цікавити результати з коефіцієнтом не вище 1.3 з високим ступенем ймовірності настання події.
І не треба робити кілометрові експреси навіть з явних, як Вам видається, подій. Пам'ятайте, що букмекер закладає маржу в кожен результат, отже, чим більше подій в експресі, тим більше різниця між істиною ймовірністю настання всіх вибраних результатів і ймовірністю, закладеної в коефіцієнті експреса.
Будьте дуже обережні! Розміру Вашого банку повинно вистачати не менш, ніж на десяток ставок (більше - краще). Подій в експресі повинно бути не більше двох-трьох і якщо Ви дійсно розбираєтеся в тому виді спорту, який ставите, то це обов'язково принесе вам прибуток.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru