Понеділок, 27.09.2021, 16:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
НА ЯКИЙ ВИД СПОРТУ КРАЩЕ СТАВИТИ

Ставки на спорт в букмекерських конторах останнім часом набувають все більшої популярності. При цьому багато новачки задають питання: який вид спорту найбільш підходить для прогнозування результатів подій при ставках?
Видів спорту існує безліч. Вони поділяються на ігрові, силові, циклічні, авіаційні, технічні, сложнокоординационные, екстремальні, прикладні види спорту, спортивні єдиноборства та ін.

На якому з них зупинити свій вибір, чому віддати перевагу - індивідуальних або командних видів, двухисходным (П1 - П2) або трехисходным (П1 - Х - П2) подій, щоб відсоток вгадування був максимальним?
Секрет тут простий. Однозначної відповіді на це питання не існує. Прийміть як аксіому, що "легких" для розуміння (а відповідно і для прогнозування) видів спорту немає. Відсутність необхідності врахування одних факторів (наприклад, погоди в тенісі) зумовлює необхідність обліку інших (наприклад, види покриття корту).
Багато хто може заперечити, що в індивідуальних видах спрогнозувати результат двох суперників простіше, ніж результат командної гри (так ще з суб'єктивною думкою суддів) або, що з двох випадків вгадати вірний простіше, ніж з трьох. Але ж і будь-які втручання сторонніх факторів (хвороба, травма під час гри, підкуп тощо) для одного гравця більше критичні, ніж для команди. А менша ймовірність вгадування гравцем трехисходного поєдинку компенсується більш високим коефіцієнтом на результат, так і ставки з форою +0,5/-0,5 легко перетворюють його в двухисходный.
Тому вид спорту для ставок - поняття суто індивідуальне. Одному подобається робити ставки на іспанський футбол, а іншому набагато миліше чемпіонат Гондурасу по хокею з шайбою.

Головне, що необхідно усвідомити - Ви повинні добре розбиратися в тих подіях, які збираєтеся ставити. Добре, якщо Вам подобається обраний вид спорту, - в цьому випадку Ви охочіше і ретельніше будете розшукувати необхідну аналітичну інформацію.

Наступним критерієм для вибору може стати популярність того чи іншого виду спорту. Чим він менш популярний, тим більше Ваші знання про травми, дисквалификациї, статистикою минулих зустрічей, моральному стані гравців, тренерський стилі кожної команди і т. п. відіграють Вам на руку:
- по-перше, Ви можете дізнатися про таких матчах навіть більше аналітиків букмекерської контори;
- по-друге, Ви будете мати перевагу над лінією, яку формує і рухає громадська думка, підкріплена готівкою (докладніше читайте в статті Принципи роботи букмекерських контор).
В таких видах спорту набагато вище ймовірність розбіжності в лініях різних букмекерських контор, оскільки їх котировщики володіють різною інформацією, крім того, сайти порівняння коефіцієнтів тут надають менший вплив.

Ну і нарешті, при інших рівних умовах, вибирайте той вид спорту, на який кількість різних пропозицій в лінії буде більше. При цьому Вам простіше буде знайти такі результати, ставки на які будуть мати перевагу над думкою букмекерів (Value Bet).
Крім того букмекерські контори беруть різну маржу на різні види спорту, отже ставки на події з меншою комісією будуть кращі.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru