Понеділок, 27.09.2021, 17:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

НА ЩО СТАВИТИ

Найголовніше правило, яке Ви повинні усвідомити при грі з букмекерськими конторами - ставити тільки на ті події, в яких Ви розбираєтеся. Причому не просто чули, що десь є такі команди, що ось ця начебто явний фаворит і зазвичай виграє, а навпаки, в основному ні на що не претендує, або маєте під рукою турнірну таблицю і вважаєте, що Вам цього досить; а дійсно володієте достатньою інформацією про поточну формі команд, їх турнірному становищі і завдання, стан провідних гравців і т. д. Чим більше у Вас інформації, тим об'єктивнішим буде Ваш аналіз матчу, і тим більше шансів, що Ви виберете правильний результат для своєї ставки.

Перш за все необхідно відібрати з лінії потрібні Вам події. Окремі "любителі робити ставки" часто ставлять на всі події, про які мають хоч якесь уявлення (а інколи, гірше того, - і взагалі на все підряд). Це абсолютно не правильно. Завжди потрібно дуже ретельно відбирати події для своїх ставок, в основному, за ступенем впевненості в результаті тієї чи іншої події (дуже бажано щоб Ваша впевненість базувалася не тільки на інтуїції, але і на логіці. Хоча повністю виключати інтуїцію теж невірно, особливо якщо вона у Вас дійсно є).

Коефіцієнти тут не повинні грати основоположну роль, адже якщо для якихось вибраних Вами подій не знайдеться результатів з відповідними Вам коефіцієнтами, на дані події можна (і навіть потрібно) не ставити взагалі. Але з іншого боку, деякі події можуть залучити Вас саме коефіцієнтом на той чи інший результат, і це теж в порядку речей: на цьому, зокрема, заснована стратегія ставок під назвою Value Betting. Але в будь-якому випадку вибирати - ставити на цей матч чи ні - слід саме з цих позицій, а не за принципом: кшталт "цю гру буде цікаво подивитися, значить, треба на неї поставити (щоб було ще цікавіше)".

Вибравши події (матчі), потрібно вибрати і результати в кожній події, на які Ви збираєтеся поставити. В основному, первинний відбір результатів ґрунтується на інтуїції і на оцінці коефіцієнтів за принципом "хороший/нормальний/низький" (в останньому випадку якщо Ви вважаєте, що коефіцієнт для даного результату занадто низький, краще пошукати більш високий коефіцієнт в інших букмекерських конторах або не ставити на цей результат зовсім), якщо перед тим, як переглянути лінію, Ви заздалегідь за статистичними даними або за яким-небудь іншим критеріям не відібрали матчі та наслідки, на які будете ставити. Втім, інтуїція практично ніколи не народжується сама по собі: Ваше інтуїтивне думка свідомо чи підсвідомо формується на основі об'єктивних (статистика, інформація про стан команд, травмах, дисквалификациї і т. д.), або, що гірше, суб'єктивних (стійка думка більшості, "експертів", "авторитетів" в букмекерство і т. д.) даних. А частіше - разом, і того, і іншого.

Звичайно, краще всього йти в букмекерську контору, вже знаючи, на які події і на які результати Ви будете ставити. У разі ставок через Інтернет втім, це несуттєво, так як необхідну Вам інформацію можна буде аналізувати і в процесі вибору подій, якщо, звичайно, не шкода грошей на зайвий час в мережі. Основна інформація, яку гравці враховують при прийнятті рішення на що ставити, це, звичайно, статистична інформація: турнірне становище команд, баланс ігор господарів будинку і гостей на виїзді, показники команд в останніх іграх, історія зустрічей нинішніх суперників між собою, і т. д. Але не варто переоцінювати значення цієї інформації: якщо б результати всіх ігор повністю або хоча б в абсолютній своїй більшості підпорядковувалися статистикою, ніхто б не брав на них ставки. Тому статистичні дані не повинні бути вирішальним критерієм у визначенні того, на що поставити. Взагалі, ніяка інформація (окрім, мабуть, достовірних даних про те, що даний матч - договірної або куплений, з заздалегідь відомим результатом) не повинна мати вирішальне значення: оцінку того, на який результат ставити, слід робити, виходячи з комплексної оцінки всієї наявної інформації.

Новини зі стану команд - теж важлива інформація. Хоча, якщо Ви мало знайомі з суперниками у матчі, на який хочете поставити, то прізвища дискваліфікованих, травмованих, які втратили форму і т. п. гравців навряд чи Вам допоможуть: необхідно знати до всього іншого, на якій позиції грає вибув або потрапив у смугу невдач гравець, хто і в якому стані може його замінити, і як це позначиться на загальному стані команди. Тут можуть допомогти більш докладні новини, але, наприклад, новини зі стану команд-учасниць єврокубків знайти набагато простіше, ніж інформацію про стан справ в клубах третього англійського дивізіону. В такому випадку краще недооцінити значимість втрати того або іншого гравця, так як команда в таких випадках зазвичай згуртовується і відпрацьовує, як кажуть, "за себе і за того хлопця" і часто компенсує втрату підвищеної самовіддачею. Навіть втрата основного воротаря, яку важко компенсувати підвищеною надійністю гри в обороні, далеко не завжди позначається на кількості пропущених м'ячів: дуже багато хороших голкіперів сидять в запасі і чекають свого шансу.

Інформацію про те, яке значення має даний конкретний матч для кожної з команд, теж не можна випускати з уваги, хоча також не варто й переоцінювати її значимість: якщо однієї з команд вже нічого не потрібно, а друга за щось бореться і потребує окулярах, далеко не факт, що все пройде так, як потрібно останньої: відкидаючи чисто спортивні фактори (досить часто гравці, на яких не тисне відповідальність у що б то не стало брати очки, грають розкуто, що називається, в своє задоволення, і в підсумку здобувають перемогу над психологічно "задавленными" необхідністю зробити результат суперниками), є ще маса колоспортивних факторів: першу команду можуть стимулювати конкуренти суперника (що цілком законно), відносини між цими клубами або з їх конкурентами можуть бути такими, що, наприклад, одна з команд навіть в нічого не значущому для неї матчі буде битися з суперником, особливо якщо це дербі, або навпаки, може йому по дружбі і поступитися. Однак, якщо є результат, який повністю влаштовує обидві команди (наприклад, потрібно лише очко, щоб стати чемпіоном, а інший - той же очко, щоб не вилетіти), з дуже великою ймовірністю саме матч так і закінчиться. Окремий випадок - товариські матчі: якщо ігри збірних ще можна більш-менш успішно передбачати, знаючи, принаймні, у яких складах вони зібралися, то прогнозувати результати контрольних матчів клубних команд - справа безнадійна.

Нарешті, потрібно враховувати також і фазу турніру. Зазвичай у будь-якому чемпіонаті фаворити починають сезон поганенько, а "записні" аутсайдери, навпаки, проявляють спритність і запросто можуть на якийсь час опинитися і на чолі турнірної таблиці. Командам, помітно оновили свою версію свої склади, потрібен час, щоб зігратися, тому не дивно, коли колективи, здавалося б, суцільно складаються з суперзірок, раптом "буксують" на старті чемпіонату (а іноді й довше). В цей час, до речі, особливо вигідно ловити контори на завищених коефіцієнтів на аутсайдерів. Також достатня кількість сенсацій трапляється і на ранніх стадіях кубків (країни, ліги, єврокубків), тим більше якщо переможець виявляється у єдиному матчі: з-за недооцінки суперника, з-за недостатньої мотивації грандів, і т. д. А в кубках країн та особливо у кубках ліги вигідно ставити проти фаворитів на будь-якій стадії аж до чвертьфіналу.

Середина чемпіонату, тобто, приблизно його друга і третя чверть, зазвичай досить передбачувана: стає більш-менш зрозуміло, хто на що претендує, і з іншого боку, для більшості команд ще поки немає гострої необхідності в окулярах, що з одного боку психологічно розкріпачує, а з іншого, дає більше шансів брати "свої" очки, тобто передбачувано перемагати. А ось заключна частина (остання чверть) кругового турніру приблизно так само важко прогнозована, як і початкова (якщо тільки це не корумпований чемпіонат, де як раз навпаки, при достатніх знаннях закулісних інтриг вона найбільш легко "передбачувана"): у багатьох команд з'являється підвищена відповідальність за результат, наслідки якої були розглянуті вище.

Не пропустіть на увазі й іншу інформацію, що має відношення до матчу: хто буде судити (це відноситься в основному до міжнародних матчів, де в суддів з різних країн різна і манера суддівства), яка буде погода, якщо гра проводиться на відкритому повітрі (російським футбольним командам в єврокубках легше грати в мороз, ніж, припустимо, теплолюбних іспанцям, хоча це перевага найчастіше суб'єктивне), стиль гри обох команд, і наскільки він зручний або незручний для суперників, підтримка вболівальників (на футбольних і баскетбольних арен в Греції і Туреччини гостям завжди доводиться нелегко з-за тиску трибун, тоді як у Скандинавії, наприклад, публіка при тій же чисельності завжди набагато спокійніше), і т. д. і т. п. - для кожного виду спорту є своя специфіка, що може вплинути на результат матчу. Словом, чим більше інформації про матч, тим краще, хоча навіть маючи вичерпні дані, успіх ставки зовсім не гарантований (зрештою, по ходу матчу може виникнути ситуація, яка переверне всі передматчеві розклади, наприклад, одне або кілька вилучень у футбольному матчі), але принаймні підвищується його ймовірність.

Отже, відібравши події та наслідки, пошукайте, немає чи для них більш високих коефіцієнтів в інших букмекерських конторах, особливо якщо Ви ставите великі суми. При здійсненні великої покупки люди, як правило, обходять всі магазини і порівнюють ціни перш, ніж купити, але чому-то, роблячи ставку на велику суму (що вважати великою сумою - справа індивідуальна, але, наприклад, при ставці в $1000 різниця в коефіцієнтах всього лише одну десяту дає різницю у виграші, що дорівнює $100!), можливістю порівняти "ціни" (коефіцієнти) та вибрати кращу нерідко нехтують. Як вже було сказано, якщо для будь-яких результатів Ви не знайдете відповідний коефіцієнт, краще не ставити на нього зовсім, ніж ризикувати грошима заради завідомо заниженого виграшу.

І наостанок - порада: ніколи не міняйте свою думку, той результат, на який збираєтеся ставити, "в останній момент" - біля віконця каси в оффлайновій конторі, або тримаючи курсор миші на кнопці "Зробити ставку" в онлайні. Особливо важко втриматися від цього в першому випадку, коли Ви вголос діліться своїми роздумами, і Ваші "колеги" можуть переконати Вас змінити свою думку. В такому випадку краще взагалі відмовитися від ставки, або відійти і ще раз подумати, ніж, піддавшись власної імпульсивності, у вирішальний момент змінити своє рішення.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru