Понеділок, 27.09.2021, 16:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
   

ОБЛІК СТАВОК

Може бути, ця стаття здасться Вам банальною, але тема все-таки дуже важлива, так що на ній не можна було не зупинитись. А ця тема називається "Облік ставок".

Якщо Ви робите ставки тільки заради свого задоволення, заради гострих відчуттів або щоб було цікавіше спостерігати за грою улюбленої команди, можете далі не читати. Але якщо Ви бажаєте вигравати у букмекерів при тривалій грі, то повинні розуміти, що ставки - це своєрідний вид інвестицій, причому ризикових інвестицій. Погодьтеся, було б смішно, якби трейдери на біржі не вели облік своїх операцій та не знали, кому і що вони продали і яку вони отримали від цього прибуток.

Так чому ж багато гравців у букмекерських конторах закривають очі на такий важливий аспект гри, як облік своїх ставок? Відповідь проста - дуже велика кількість гравців у конторах програють, і їм не хочеться бачити свій маловтішний підсумок гри.

Але програш є не тільки причиною, але і в певній мірі наслідком відсутності обліку ставок на спорт. Так як облік і аналіз зроблених ставок виконує декілька дуже важливих функцій:

По-перше, дозволяє оцінити ефективність фінансового менеджменту (системи управління формуванням, розподілом і використанням фінансових ресурсів).

По-друге, дозволяє оцінити ефективність різних видів Ваших ставок - наприклад, якщо з Ваших записів випливає, що від експресів Ви отримуєте відчутні збитки, тоді Ви зменшуєте кількість експресів і т. д. В якійсь мірі можна аналізувати і ефективність ставок на певну лігу і навіть окрему команду. Тобто, наприклад, ігри Детройта Ви вгадуєте постійно, а от з Нью-Джерсі - навпаки - надзвичайно рідко. Висновок: більше уваги в ставках приділяти іграм Детройта, а ось Нью-Джерсі краще не чіпати.

Так що, шановні гравці, якщо Ви не бажаєте брехати самі собі - ведіть запис і облік своїх ставок. Причому я б радив вести кожну Вашу стратегію ставок (якщо у Вас їх декілька) окремо, але обов'язково підбивати підсумок. Бачачи загальний підсумок Ваших ставок, Ви оціните загальну ефективність Вашої гри - виграєте Ви або програєте. А проаналізувавши конкретні свої ставки, Ви зможете збільшити цю саму ефективність і оптимізувати Вашу гру.
Для самого простого обліку Ваших ставок - заведіть в Excel'e табличку з колонками: Дата, Матч, Чемпіонат, Вибір, Коефіцієнт, Букмекер, Сума ставки, Підсумок, Фінансовий результат ставки. Більш просунуті можуть придбати платну програму (Sabet, BetManager та ін), після чого вже через кілька днів Ви зможете наочно побачити ефективність своєї гри.

 

Реєструємося за посиланням тут....

 

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru