Понеділок, 27.09.2021, 15:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ОНЛАЙН АБО ОФФЛАЙН БУКМЕКЕР - КОМУ ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ?

Вибір букмекерської контори, якій Ви довірите свої кошти, є першим і одним з найважливіших кроків на шляху до успішної гри.
Для початку давайте визначимося, де краще робити ставки - в наземних пунктах прийому (ППС) або онлайн букмекерських конторах?
Якщо порівняти основні переваги і недоліки кожної з них, то стане ясно, що оффлайн букмекерські контори з кожним днем все більше програють своїм онлайн конкурентів, за якими - майбутнє.
До переваг останніх, по-перше, можна віднести велику економію часу, що витрачається гравцями на лінії аналіз, прийняття рішення й безпосередньо, самі ставки.
Вам не потрібно одягатися, кудись їхати чи йти, стояти в черзі в тісній "будці", щоб зробити ставку. Тут можна зробити ставку на вихідний або святковий день і навіть пізно вночі незалежно від графіка роботи того чи іншого ППС.
При цьому не варто забувати про такі недоліки наземних пунктів прийому ставок, як несправність апаратури, відсутність світла, технічні перерви або проблеми з Інтернетом, з якими стикався, мабуть, кожен, хто хоча б місяць-іншої регулярно грав в оффлайнових конторах.
По-друге, за допомогою комп'ютера Ви можете вибрати будь-яку вподобану букмекерську контору, навіть знаходиться від вас за тисячі кілометрів на іншій стороні Землі, а не задовольнятися тією, каса якої знаходиться в тридцяти хвилинах ходьби від вашого будинку.
По-третє, в інтернеті набагато зручніше користуватися численними статистичними даними з подробицями по кожній грі і результатами очних зустрічей (у багато разів більш інформативними, ніж таблиці на стенді наземної БК), які стають доступними вам за один-два кліка. Крім того, багато онлайн букмекери надають огляди минулих і майбутніх ігор, а також безкоштовні відеотрансляції ігор, що дуже допомагає при ставках Live.
При цьому можна порівняти коефіцієнти в декількох букмекерських конторах, знаходячи для себе кращі, тим самим оптимізуючи їх і збільшуючи свій виграш.
По-четверте, більшість онлайн букмекерів, на відміну від наземних БК, пропонують привабливу бонусну програму, а також проводять різні турніри та інші акції.
У п'ятих, ставки через інтернет відрізняються максимальною зручністю. Сайти БК оформлені таким чином, щоб навіть початківець користувач зміг легко в них розібратися і знайти потрібний матч і результат. На сайтах букмекерських контор міститься докладний опис всіх можливих типів ставок, а також є відповіді практично на будь-які питання. Загалом, все зроблено для зручності гравців.
Окремим пунктом варто виділити перевагу live-ставок через Інтернет, зручність яких не йде ні в яке порівняння зі ставками в касах. Не секрет, що вдалі моменти для грамотної ставки по ходу гри трапляються не так вже й часто, і пробратися саме в цей момент через чергу до віконця каси, і після цього ще встигнути зробити ставку за потрібною коефіцієнту, практично не представляється можливим. Граючи в онлайн конторах, Ви позбавлені подібних незручностей і завжди зможете зробити ставку з потрібним коефіцієнтом, без простою і зволікань.
До недоліків онлайн букмекерських контор можна віднести в першу чергу процес введення/виведення коштів, який може зайняти певний час. Хоча букмекери прагнуть позбутися цього недоліку, вводячи безліч альтернативних способів оплати, багато з яких вимагають мінімуму тимчасових витрат.
Ще один недолік ігри онлайн може виникнути при відсутності з'єднання з Інтернетом (особливо при ставках Live), але цим, як писалося вище, страждає обладнання та наземних ППС.
Не варто недооцінювати також негативний вплив психологічного чинника при грі в онлайн букмекерських конторах. Справа в тому, що роблячи ставки через Інтернет, рано чи пізно більшість гравців починає сприймати гроші на рахунку як якісь віртуальні кредити, а не як реальні гроші, які вони з такою працею заробляли.
При грі в звичайних букмекерських касах подібний ефект відсутній, так як при кожній ставці Ви віддаєте касиру "живі" гроші, які дістали тільки що зі своєї кишені. Теж саме трапляється і при отриманні виграшу, коли Ви, забравши гроші з каси, відчуваєте прибуток в руках, чи кладете її в гаманець, відчуваючи "реальний" виграш, який можна тут же витратити.
Розглянувши основні переваги онлайн і оффлайн букмекерських контор, можна прийти до висновку, що робити ставки в інтернеті набагато простіше і швидше.
Якщо Ви любитель ставок і все ще думаєте, як продовжити займатися своєю улюбленою справою, наприклад, при ліквідації найближчого ППС або катастрофічний брак часу, спробуйте ставити онлайн і Вам обов'язково сподобається! Вдалих вам ставок!

P. S. Закони, що вступили в дію в Росії на початку 2014 року, перекреслюють всі достоїнства оффлайн букмекерських контор і роблять ставки у них недоцільними.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru