Понеділок, 27.09.2021, 15:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ОСОБЛИВОСТІ СТАВОК НА ТЕНІС

Серед багатьох початківців гравців на ставках побутує помилкова думка, що теніс є одним з найбільш легко прогнозованих видів спорту. Вони вважають, що, оскільки в грі беруть участь тільки два гравця (чотири - у парній грі), а не 22, як наприклад, у футболі, і врахувати всі чинники буде набагато простіше. Тим більше, що ставка передбачає тільки два результату (нічиєю тут не буває).
Давайте подивимося, чи так це насправді і які все-таки чинники впливають на результат тенісного матчу.
1. Покриття поля має величезне значення. Покриття тенісного корту буває ґрунтове (з глини, піску, цегли або каменю дробленого, ...), трав'яне, хардовое (бетон або асфальт з синтетикою) і килимове. Крім того, кожне покриття має свої нюанси: структуру матеріалу, товщину покриття, кількості шарів, стану трави і т. д. Все це впливає на висоту і швидкість відскоку м'яча.
деякі тенісисти комфортно почувають себе на одному покритті, інші - на іншому. На грунті при високих відскік м'яча і повільному темпі гри перевагу отримають технічні тенісисти, а на траві з низьким і швидким відскоком - гравці з сильною подачею.
2. Поточна форма гравців грає визначальну роль при прогнозі. Вона набагато важливіша минулих заслуг тенісиста, його рейтингу або коефіцієнтів лінії букмекерської контори. Якщо тенісисти не зіграли за останні два-три тижні жодного матчу, то краще утриматися від ставок на них. Мало що скаже вам і результат одного матчу. Він може бути БУДЬ-яким. Тому оцінюйте форму спортсмена з кількох матчів останнього місяця (враховуючи силу його суперників).
3. Мотивація гравців також повинна враховуватися при аналізі майбутньої ставки, оскільки вона може мати вирішальне значення на результат матчу. Для одного гравця майбутній матч може бути рядовий грою, а для іншого - можливістю потрапити на фінальний турнір року, виграти призовий фонд турніру, що суттєво піднятися в рейтингу або просто не зганьбиться перед прийшли на матч земляками.
4. Особисті зустрічі гравців в тенісі зазвичай не грають великої ролі. Але тут, як і в будь-якому виді спорту існує поняття "незручний суперник. Тому іноді трапляється. що тенісист з ТОП-10 рейтингу не може впоратися з явним аутсайдером, не входить навіть у першу сотню. Це може бути обумовлено технічними (манерою гри суперника, "різаною" подачею, незручною "робочої" рукою супротивника) або психологічними (наприклад, неприємними переживаннями після першого програшу) причинами.
5. Рейтинг тенісистів не повинен грати визначального значення при прогнозуванні ставок за істотної різниці у грі на різних покриттях. Набагато важливіше стабільність гри, яку показує спортсмен.
6. Коефіцієнти, пропоновані букмекерськими конторами, не повинні грати вирішальної ролі при виборі результату для ставки. Потрібно тільки звертати увагу на сильно відрізняються від передбачуваних коефіцієнти. Це може означати, що букмекери володіють якоюсь важливою, не відомої вам інформацією.
7. Статистика матчів приносить певну користь при аналізі. При перегляді статистики варто звертати увагу на відсоток першої подачі і відсоток виграних на першій подачі очок. Це характеризує якість подачі. Різниця між відсотком виграних очок на першій і другій подачах характеризує те, наскільки сильно гравець залежний від своєї подачі.
Важливою є і статистика про брейк-пойнтах (багато їх у гравця і, найголовніше, який відсоток їх виграшу).
При аналізі статистики найголовніше - навчитися бачити за цифрами живий матч.

Позитивні моменти при аналізі тенісних матчів
- регулярність проведення матчів (одинадцять з половиною місяців у році) дозволяє кожен день знаходити наслідки для ставок серед десятків подій;
- відсутність ліміту тривалості матчів по часу не дозволить виграти зустріч слабшому противникові;
- легко відстежити сформований у ранньому віці стиль гри тенісиста і його форму (наприклад, тут не може вийти на матч запасний гравець).

Недоліки при прогнозуванні тенісу
- залежність від погодних умов, при зміні яких може повністю змінитися характер гри;
- велика залежність від психологічного і фізичного стану тенісистів (наприклад, відмова від гри фаворита з-за травми);
- можливість проведення договірних матчів (домовитися з одним гравцем простіше, та і сам спортсмен може поставити на свій програш слабшому супернику).

Таким чином, можна зробити висновок, що аналіз і прогнозування тенісних матчів - далеко не така проста справа, як це здається спочатку. Теніс (втім, як і будь-який інший вид спорту) вимагає ретельного і скрупульозного вивчення.
Ви можете втратити останні штани на необачною, необдуманої ставці, хоча для грамотних бетторов ставки на теніс можуть стати дуже прибутковими і привабливими.

Я не буду перераховувати всі види ставок на теніс в букмекерських конторах - зараз більшість як вітчизняних, так і зарубіжних букмекерів приймають ставки на основні результати (перемога, тотал, фора), так і на додаткові (точний рахунок, покупки фор і тоталів в матчі і в сетах, переможця сета і геймів, кількість брекпоинтов і багато іншого, аж до швидкості польоту м'яча при подачі). Крім того, можна робити і довгострокові ставки (на фіналістів і переможця турніру, на те, хто пройде далі і багато іншого).

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru