Понеділок, 27.09.2021, 15:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ПОТРІБНО КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ КАППЕРОВ?

Для того, щоб навчитися отримувати вигоду зі ставок на спорт постійно, крім вибору фінансової та ігрової стратегії, необхідно навчитися комплексно оцінювати всю наявну інформацію:
- статистику: турнірне становище команд, баланс ігор господарів будинку і гостей на виїзді, показники команд в останніх іграх, історію зустрічей нинішніх суперників між собою, і т. д;
- новини зі стану команд;
- інформацію про те, яке значення має даний конкретний матч для кожної з команд;
- фазу турніру;
- суддівство, погоду та багато іншого (не останню роль відіграє інтуїція).

Але вся справа в тому, що менталітет нашого вітчизняного гравця такий, що йому не до копіткої скрупульозного аналізу, він хоче всього і відразу. Йому подавай диво-супер-пупер стратегію, що дозволяє стовідсотково вигравати, не ризикуючи.
Цим і користується всіляке жулье, пропонує "перевірену інсайдерську інформацію", яка насправді береться "зі стелі". Або пропонується скористатися сайтами "диво прогнозистів", реальний рівень підготовки яких не вище, ніж у школяра-другорічника.
Так давайте розберемося, чи можна користуватися послугами капперов (людей, які професійно надають послуги з передрікання результату спортивних матчів, змагань за певну плату) чи слід покладатися виключно на свої знання і вміння?
З одного боку професійний каппер, ідеально розбирається як мінімум в одному виді спорту (в рамках одного чемпіонату або ліги), може володіти повною інформацією про стан всіх його учасників, досконально знати статистику і вміти її аналізувати. Такий спеціаліст (на відміну від вас) може на дистанції мати перевагу над лінією (яку теж становлять аж ніяк не новачки).
Але вся справа в тому, що знайти дійсно толкового каппера, є майстром своєї справи, зовсім не просто. На відміну від фінансових радників для бірж, для капперов не публікуються звіти спеціальних комісій про їх діяльність та не виявляються кращі. Ніде не можна побачити реальні архіви їх діяльності. А статистичної звітності, представленої на авторських сайтах таких фахівців беззастережно вірити природно не можна, оскільки дані архівів можуть прикрашати, а то і зовсім підмінятися і фальсифікуватися.
У світі є досить багато авторитетних спортивних аналітиків, але більшість з них не веде платних розсилок і не продає прогнози.
Крім того, каппер практично нічим не ризикує - він на відміну від своїх клієнтів витрачає чужі гроші, тому завжди буде у виграші.
Саме тому ті, хто не хоче віддавати свої гроші "чужому дядькові", воліють думати своєю головою.
Якщо все таки наперекір здоровому глузду Ви вирішили скористатися послугами каппера, то постарайтеся звести ризик від співпраці з ним до мінімуму.
1. Не поспішайте. Для початку потрібно ознайомитися зі всієї знайденої інформацією про послуги, що надаються, а також з методами прогнозування кожного окремого капера. Остерігайтеся тих, пропонує 100%-ний успіх за рахунок нової, нікому не відомою або агресивною (заснованої наприклад, на догоне) стратегії. Такі оголошення вивішують явні шахраї. Кращим варіантом тут буде старий добрий "флет".
2. Слід відмовитися від послуг тих, хто пропонує свої послуги на сайті, розташованому на безкоштовному хостингу, та ще й з великою кількістю граматичних помилок, "битих" посилань і багів, з "нульовою" відвідуваністю і мінімальною інформацією. Серйозного капперу не складе праці обзавестися платним сайтом і розташувати на ньому вичерпну інформацію про себе та свою пропозицію.
3. Обходити стороною слід фахівців. беруть відсоток від виграшу клієнта. Справжній каппер отримує за свою роботу фіксовану суму. При цьому він обумовлює мінімальну кількість наданих прогнозів за певний період надання послуг. Багато хто при цьому надають знижки у разі нездійснених прогнозів.
4. Якщо каппер пропонує безкоштовні послуги (зазвичай - протягом 2-4 тижнів), обов'язково скористайтеся такою пропозицією - це допоможе вам сформувати уявлення про капере та його можливості.
5. Навіть якщо вас влаштували всі умови передплати - не підписуйтесь на тривалий період. Для початку достатньо підписатися, припустимо на місяць. Надалі підписку завжди можна буде продовжити.

І пам'ятайте: якщо вже Ви підписались на розсилку каппера, то дотримуйтесь його рекомендацій. Якщо Ви будите самостійно вирішувати, на які події ставити, а які ні, та ще й самостійно змінювати розмір ставки, то в результаті Ви ризикуєте залишитися без штанів там, де інші передплатники купили собі по новому "Мерседесу". Хоча, скоріше всього, на ньому буде їздити тільки автор розсилки.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru