Понеділок, 27.09.2021, 15:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ВИВЧЕННЯ СТАТИСТИЧНИХ ДАНИХ

Для того, щоб робити виграшні ставки на спорт, гравцеві необхідно враховувати велику кількість об'єктивних та суб'єктивних факторів, що впливають на результат майбутнього матчу. І одним з найважливіших (хоча далеко не єдиним) з них є статистика.
Розглянемо основні критерії, на які повинен звертати увагу будь беттор.
1. Турнірне становище команд, яке визначається різницею очок, набраних суперниками протягом сезону. Природно, що цей фактор можна враховувати тільки після того, як команди зіграють хоча б 8-10 ігор у чемпіонаті поточного року.
2. Баланс ігор господарів будинку і гостей на виїзді, дає уявлення про те, як може вплинути на результат гри фактор свого/чужого поля. Адже не секрет, що існують команди, не програють в домашніх матчах багато турів поспіль (навіть явним фаворитам) і забивають вдома набагато більше голів, ніж у гостях, а є такі, яким, за великим рахунком, все одно, де грати. Існують навіть команди, які протягом сезону забивали в гостьових матчах більше голів, так і оборонялися щільніше і ефективніше, ніж домашніх.
3. Показники команд в останніх іграх (поточна форма). Цей критерій, мабуть, є визначальним серед статистичних. У розрахунок беруться останні 3-5 ігор, про які бажано мати докладні звіти (для виключення випадкових факторів, які могли вплинути на результати попередніх зустрічей, спотворивши справжній розклад сил).
4. Історія особистих зустрічей суперників за весь час. Вона може говорити як про явну перевагу команди в цьому протистоянні, так і навпаки - про те, що противник є вкрай "незручною" командою, до якої ніяк не вдається знайти підхід.
5. Стан команд перед грою (травми, наявність/відсутність ключових гравців, сила тих команд, з якими пройшли останні ігри, щільність графіка останніх ігор).
Опрацювавши ці дані, тобто, провівши комплексний статистичний (а не лише поверхневий) аналіз, можна скласти реальну картину і визначитися зі ставками, в першу чергу - з такими, як кількість кутових, ударів по воротах, жовтих і червоних карток, відсоток володіння м'ячем і їм подібними.
При цьому гравцю слід насторожитися і можливо, утриматися від ставки, якщо коефіцієнти, запропоновані букмекером на конкретний матч, різко відрізняються від тих, які давалися раніше при схожій ситуації.

На закінчення хотілося б ще раз підкреслити, що хоча статистичні показники безперечно необхідно враховувати, що вони не повинні бути вирішальними в прийнятті рішення про ставку. і вже тим більше неправильним буде спиратися лише на них.
Успішних вам ставок!Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru