Понеділок, 27.09.2021, 15:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СИСТЕМА Д АПАМБЕР

Це одна з тих стратегій фінансового менеджменту, які прийшли в гру з букмекерами з гри з казино, а саме - гри на рулетці.

Суть "чистого" методу Д ' Аламбера - Ви визначаєте розмір "одиниці", перша ставка дорівнює одній одиниці" (це може бути 1 долар, 10 євро, 7 грн... неважливо, але розмір "одиниці" не повинен змінюватися), якщо ставка програна - наступна ставка збільшується на одну одиницю, якщо виграна - то теж зменшується на одну одиницю". Оскільки система була розроблена для гри на рулетці, відобразимо в таблиці динаміку гри за цієї системи з коефіцієнтом 2:
ставка виграш баланс
1 - -1
2 - -3
3 6 0
2 - -2
3 6 +1


Цю стратегію краще застосовувати на ставках з коефіцієнтами 3-4, а для мінімізації ризику скидати суму ставки до початкового значення після виграшів, замість зменшення її на одну одиницю. Наприклад (коеф. 4):
ставка виграш баланс
1 - -1
2 - -3
3 - -6
4 16 +6
1 ... ...


Розглядають також так званий метод контра-Д ' Аламбера при ставках на спорт. Ідея аналогічна викладеної вище, але фінансова стратегія прямо протилежна: при виграші Ви збільшуєте наступну ставку на 1 одиницю, при програші - зменшуєте на одну одиницю". Наприклад (коеф. 2):
ставка виграш баланс
1 1 +1
2 4 +3
3 6 +6
4 - +2
3 ... ...


Практичне застосування. Очевидно, що використання даних стратегій у чистому вигляді не має практичного сенсу для ставок на спорт, якщо коефіцієнт менше 2. Тобто, якщо ставити на події типу нічиї у футболі, то дана система може мати місце. Звичайно, можна використовувати метод Д ' Аламбера і для ставок за меншими коефіцієнтами, але тоді при довгостроковій грі Вам буде дуже важко досягти позитивного балансу. Метод контра-Д ' Аламбера має сенс використовувати, якщо у Вашій грі з букмекером мають місце серії - як програшні, так і виграшні. Тобто, в разі програшної серії Ви мінімізуєте свої програші, і навпаки при серії в кілька виграшів поспіль Ви можете збільшити свій прибуток.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru