Понеділок, 27.09.2021, 17:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СТАВКА ПРОТИ АУТСАЙДЕРА

Представляю на Ваш суд ще одну статтю-стратегію заробітку на біржі ставок Betfair.
Напів-стратегія - тому, що не буває 100% стратегії, яка б дозволяла без ризику мати щоденний заробіток. Скажімо так, що ми намагаємося изгаляться настільки, наскільки це вийде, щоб більш-менш гарантовано мати дохід.
Все що нам потрібно - це 20-50 доларів.
У лінії біржі ставок знаходимо вибрати матч, в якому:
а) відіграє фаворит проти слабшої команди (аутсайдера). Ви повинні бути впевнені в тому, що фаворит всього лише навсього не програє.
б) знову ж таки грає фаворит і по ходу матчу програє.

Всі ми знаємо, що на біржі ставок можна ставити За і Проти. Ставлячи За, Ви ставите як звичайну ставку, а ставлячи Проти якої команди - Ви або продаєте свою ставку, або конкретно ставите проти якої-небудь команди.

Грають, скажімо два голландських клубу ПСВ і Фейеноорд
Я особисто впевнений, що ПСВ сьогодні не програє. Я заходжу в меню, там, де є можливість ставити на результат матчу і ставлю Фейєноорд Проти з коефіцієнтом 7.0 і сума ставки скажімо 5 доларів. Таким чином я ризикую 35 своїми доларами, ставлячи на те, що Фейєноорд не виграє на виїзді у ПСВ. Іншими словами, я ставлю 1х тільки по іншому. Але коефіцієнт на 1х у звичайній букмекерській конторі на такий матч буде десь 1.08 і Вам не виграти стільки, скільки можна виграти, ставлячи на біржі ставок. Ставлячи Проти Фейєнорда 5 доларів, Ви можете виграти 4.75 долара, але можете і втратити 35. Але перевага біржі ще і в тому, що Ви в будь-який момент можете перепродати свою ставку. Якщо я ставив проти Фейєнорда за 7.0 і по ходу перегляду матчу відчуваю, що ПСВ може і програти, то я можу в будь-який момент продати свою ставку, поставивши 5 доларів на Фейєноорд. По секрету скажу Вам, що ті 7.0, які ми ставили спочатку, зазвичай не опускаються, а піднімаються з-за того, що рахунок матчу 0-0 тримається довгий час і коефіцієнт на нічию падає, а на перемогу якоїсь з команд зростає. Якщо заб'є ПСВ, то коефіцієнт на Фейеноорд зросте взагалі до небес і Ви тоді можете перепродати Вашу ставку замість 7.0 скажімо за 25.0 і чекати перемоги Фейєноорда, щоб особливо не хвилюватися; можете залишити все як є, і чекати, поки ПСВ доведе матч до перемоги. Якщо ж заб'є Фейеноорд, то і в цьому випадку панікувати не потрібно, і Ви можете чекати поки ПСВ зрівняє або ж чекати моменту, коли Ви будете впевнені в Фейеноорді, щоб поставити на них, щоб окупити можливий програш при їхній перемозі.

Це навіть не стратегія, а маленький варіант того, як більш-менш стабільно отримувати прибуток. Хоча теж ризикований варіант: якщо Ви будете ставити все підряд, та ще й не бачачи самих матчів, то, щоб окупити можливий програш, Вам потрібно буде ставити на 8-9 інших таких же матчів. Перевага гри на біржі ще і в тому, що Ви в будь-який момент можете зняти свою ставку, поставивши зворотний первісної ставкою і можете "зловити" вилку на ставкою на якийсь інший результат в цьому ж матчі. Адже це біржа ставок, а не букмекерська контора і тут можна провертати такі ось "афери", чого в звичайному конторі не можна робити. Удачі Вам в грі.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru