Понеділок, 27.09.2021, 15:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
СТАВКИ НА NHL
NHL - найсильніша ліга в світі хокею. Цей чемпіонат завжди викликає величезний інтерес у всіх любителів цього виду спорту, оскільки тут грають кращі представники практично всіх хокейних країн. Важливим фактором є видовищність хокейних матчів - бійки, не зараховані шайби, бійки стінка на стінку. Як і у всіх сферах сучасної спортивної індустрії, НХЛ являє собою більше шоу, ніж спорт.

Але, кажучи більш конкретно, нам з Вами цікаві ставки на НХЛ, а розмови про те шоу або спорт, ми залишимо для інших. У цьому короткому нарисі я постараюся дати Вам уявлення про те, як та на що ставити в НХЛ.Отже, про все по порядку. Почнемо зі ставок на перемогу якоїсь із команд, тобто на результат матчу. Як Ви напевно знаєте, один з основних принципів як НХЛ, так і НБА - це відсутність явних аутсайдерів, тобто будь-яка команда може виграти у будь-якої. Тому на перше місце виходить аналіз виграшних і програшних серій команд. Причому необов'язково власноруч вести статистику, треба тільки використовувати всі переваги комп'ютерних технологій, зокрема Інтернет. Кожен день приблизно в 18-19 годин (по Києву, або в 19-20 по Москві) на сайті espn.com подається аналіз зустрічей, які відбудуться в той же вечір. Там заморські фахівці аналізують практично всі серії команд, відсутність гравців (травма, дискваліфікація і т. д.), принциповість зустрічі, втома (кількість зустрічей поспіль). Проаналізувавши цю інформацію, Ви завжди зможете знайти кілька матчів, на які можна зробити ставку в букмекерській конторі.

На що ж потрібно звертати увагу в першу чергу при аналізі статистичної інформації:
1) серії команд - виграшна / програшна, тотал більше / менше, безвиграшна / безпрограшна - за всіх ігор;
2) серії команд - виграшна / програшна, тотал більше / менше, безвиграшна / безпрограшна - у домашніх іграх для команди, що грає вдома, у виїзних матчах - для гостьової команди;
3) загальні показники ігри дома / на виїзді;
4) результати ігор команд між собою за поточний сезон;
5) результати ігор команд між собою за минулий сезон;


Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru