Понеділок, 27.09.2021, 15:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
СТАВКИ НА СПОРТ: ПОРАДИ НОВАЧКАМ

Перед тим як починати робити ставки, потрібно визначитися, чого Ви від них хочете. Якщо Ви просто любитель гострих відчуттів і хочете отримати додаткову дозу адреналіну від ризику власними грошима чи Вам так цікавіше спостерігати за грою улюбленої команди, то можете далі не читати.
А от якщо Ви прийшли в беттінг всерйоз і надовго, якщо хочете навчитися регулярно отримувати прибуток від ставок на спорт, то й ставитися до них не як до розваги, а як до роботи, бізнесу, способу своєрідних інвестицій.
1. Перше, з чого треба почати, це визначити свій ігровий банк - суму, виділену Вами для ставок на спорт (яку Ви можете дозволити собі втратити). Так-так, саме втратити. Ставки - це не отримання заробітної плати, де можна гарантувати виплату певної суми - тут можливі програші. І чим вище буде Ваша підготовка і майстерність, чим краще будуть розвинуті аналітичні здібності та інтуїцію, тим таких програшів буде менше.
2. Далі треба визначити відсоток від ігрового банку, який Ви будете використовувати на кожну ставку (або середній і максимальний розмір ставки), приблизну кількість ставок у ігровий день та стратегію, якої будете неухильно дотримуватися. На початковому етапі не рекомендується застосовувати агресивні стратегії (різні догони, прогресії тощо), які можуть призвести недосвідченого гравця до "зливу" банку.
3. Якщо Ви вирішили робити ставки в наземних пунктах прийому, то не полінуйтеся обійти кілька ППС і порівняти умови (правила контор, ширину лінії, коефіцієнти). Не слід ставити в конторі тільки тому, що вона знаходиться ближче всіх до будинку - в ній можуть бути найгірші умови.
Якщо ж Ви звернули свій погляд на онлайн букмекерів, то ставте тільки в перевірених букмекерських конторах, які не закриються відразу з Вашими грошима (докладніше читайте в статті Вибір букмекера).
4. Не ставте на все підряд. Ви повинні добре розбиратися у вибраних видах спорту. Спочатку можна сконцентрувати свою увагу на одному виді спорту або навіть лізі.
5. Перед тим, як робити ставку, зберіть максимум інформації про суперників (склади команд, їх форма, травми, дискваліфікації, заміни, мотивація та інше).
6. Не ставте на низькі коефіцієнти. За статистикою, до 90% ставок робиться на явних фаворитів, коефіцієнт на перемогу яких дуже занижений. Але в спорті не буває ні "верняков" ні "бетонів". Фаворити теж програють, причому регулярно і, щоб компенсувати програш, Вам потрібно потім виграти 5-10 подібних ставок поспіль. З тієї ж причини не можна надмірно збільшувати розмір ставки, як би Ви не були впевнені в результаті матчу. Пам'ятайте: овербеттинг - зло, яке неодмінно приведе до фінансового краху.
7. При аналізі матчу не можна відчувати симпатію до гравцю (команді), оскільки це мимоволі вносить в прогноз упереджені корективи. Краще пропустіть таку ставку і просто поболейте за улюблену команду.
8. Ніколи не захоплюйтеся експресами, особливо з великої кількості подій, підміняючи осмислений і продуманий вибір звичайної лотереєю. Маючи достатній досвід, можна навчитися підбирати події для експреса з 2-3 подій з хорошими коефіцієнтами або в якості способу для збільшення ліміту ставок додавати події з низькими коефіцієнтами до основної події, має високу ймовірність результату.
9. У разі настання смуги невдач (лузингстрайка), потрібно обов'язково зробити перерву в ставках на кілька днів (а то й тижнів), відволіктися. В іншому випадку бажання швидше відігратися призведе до збільшення розміру ставок, зіб'є логічний хід думок, заважаючи правильно обдумати і проаналізувати ставки, що призведе до таких програшів, ...
10. Якщо у Вас є сумніви в результаті того чи іншого події - краще не ставити на нього, від ставок навмання мало користі.
11. Ніколи не робіть ставку на команду, про яку Вам зовсім нічого не відомо, спираючись лише на коефіцієнти лінії. Коефіцієнти можуть не мати нічого спільного з ймовірністю результату події, вони лише відображають думку основної маси гравців, підкріплене грошима.
12. Вибравши потрібний результат на основі аналізу матчу, ніколи не змінюйте своєї думки. Не слухайте нічиїх "авторитетних" рад. Дотримуйтеся обраної Вами ігровий і фінансової стратегії і рано чи пізно успіх прийде до Вас!
І останнє: набравши певний, заздалегідь запланований розмір прибутку, відразу ж виводьте гроші з контори. Ви повинні відчути реальну користь від Ваших ставок.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru