Понеділок, 27.09.2021, 15:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СТАВКИ НА ТОТАЛИ

Тотал - це кількість голів/голів/окулярів/сетів..., забитих у матчі, яке пропонує вгадати букмекер для ставок. Причому ставки приймаються у вигляді більше/менше числа, пропонованого букмекером.

Ставки на тотал характерні тим, що практично завжди у них є тільки 2 результату - більше або менше. Виняток - якщо тотал дорівнює цілому числу і в матчі забито рівно таку кількість голів (шайб тощо), як і тотал. В цьому випадку ставка отримує повернення (проводиться виплата з коефіцієнтом 1).

Про ставки на тотали говорити можна багато і довго, що ми і зробимо в певний час.
Зараз же хотілося б приділити увагу одній невеликій стратегії ставок на тотали, яка дозволить Вам зменшити Ваші програші при даному виді ставрк.

Суть стратегії в наступному - коли є 2 матчі, які, на Вашу думку, повинні закінчитися на тотал більше (або менше, це значення не має) - тоді для збільшення ймовірності виграшу ставимо 3 експреса:

1 експрес: Матч 1 - Тотал Більше, Матч 2 - Тотал Більше

2 експрес: Матч 1 - Тотал Більше, Матч 2 - Тотал Менше

3 експрес: Матч 1 - Тотал Менше, Матч 2 - Тотал Більше

Так як коефіцієнти на тотал в середньому дорівнюють 1.9, то по кожному экспрессу в нас буде загальний коефіцієнт 1.9*1.9=3.61. Тобто, ми програємо, тільки якщо обидва матчі закінчаться з тоталом Менше. Якщо ж хоча б один матч закінчиться з тоталом Більше - маємо прибуток 20% (3.61/3=1.203).

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru