Понеділок, 27.09.2021, 16:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СТАВКИ ПО ХОДУ МАТЧУ (НАЗДОГАНЯННЯ ПО ХОДУ МАТЧУ)

Пропоную Вам нехитру систему ставок на спорт по ходу матчів. Головне в цій системі - це набратися терпіння і вміти правильно оцінювати шанси команд на те, щоб вони забили хоча б ще один гол у матчі.
Що означає ще один гол в матчі?
Ні для кого не секрет, що більшість голів у матчах забивається в кінці матчу. Ні , звичайно сценаріїв розвитку матчу мільйон, але одне ясно, що в кінці матчу команди або намагаються вирвати перемогу, або зрівняти рахунок . Ось у цій стратегії ми ставимо на зміну рахунку тобто на те, що заб'ють ще більше 0.5 голи (не більше 1.5 голи , не більше 2.5 , а більше 0.5 ).

Для того, щоб не програвати в цій системі потрібно виконати ряд умов:

1. Всі ставки повинні бути не більше 5% від Вашого банку. Тобто якщо у Вас на рахунку в букмекерській конторі 1000 рублів, то Ви повинні ставити не більше 50 рублів на кожен матч, ну а якщо у Вас 10000 рублів то Ви не повинні ставити більше, ніж 500 рублів на одну ставку. Зрозуміло напевно, що хочеться заробити, але потрібно тримати себе в рамках . Попереджаю, що збільшення суми ставки веде до програшу і це вже незаперечний і не раз доведений факт.

2. Ставити потрібно на 30 хвилині матчу на тотал більше 1.5 , або на 70-75 хвилині (не пізніше) на те, що буде забитий ще 1 гол.

3. Коефіцієнт ставки має бути не менше 1.65, причому краще якщо б коефіцієнти були більше 2.0, т. е. потрібно набратися терпіння і почекати поки коефіцієнт підніметься до 2.0 , хоча іноді бувають такі матчі, що потрібно терміново ставити 1.65 або навіть 1.55 і я не соромлячись ставлю (але це коли сильно пахне голом у найближчі хвилини).

4. Ще раз повторю, що Ви повинні бути терплячі і адекватні. Іноді бувають матчі, в яких голами взагалі не пахне.

Рекомендовані рахунку, при яких можна ставити більше (ще один гол у матчі): 1-0 , 0-1 ,2-1, 1-2, тобто матчі, в яких вже забитий гол і якась з команд намагається відігратися. Так само дуже хороші матчі, в яких йде кубкова боротьба, тобто якщо в першому матчі був рахунок, не влаштовує другу команду в повторному матчі. Хороша ставка при рахунку 0-0, коли фаворит душить і прагнути забити переможний гол, тому що в 80% матчів фаворит забиває в період з 80 по 90 хвилину, щоб вирвати перемогу

Не рекомендовані рахунку: 2-0 , 0-0, 3-0, тобто ті матчі, в яких інтрига майже вбита і вже немає сенсу забивати. Так само утримайтеся від ставок на тотал більше 3.5.
Деякі скажуть, мовляв, навіщо ставити на більше, якщо можна весь час ставити на менше. Не заперечую - можна. Але от якось стрьомно ставити на те, що не буде ще одного гола за 20 хвилин чистого ігрового часу.

Заборонено ставити на один і той же матч 2 рази!!!

Ось в принципі і вся система ставок по ходу матчу. Догоном її можна назвати, якщо Ви будете ставити коефіцієнти більше 2.0 і варіювати суму ставки в залежності від ситуації на даний момент, тобто у програші Ви або у виграші. Але в такому разі у Вас на рахунку повинно бути побільше грошей, ніж 1000 рублів, адже Вам потрібно збільшувати ставку в 2 рази, якщо це наздоганяння в чистому вигляді.
Удачі!

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru