Понеділок, 27.09.2021, 16:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ ЗА СТАВКИ НА СПОРТ

Сподіваюся, всі розуміють, що ставки на спортивні події - це своєрідний вид інвестицій, причому ризикованих інвестицій. І щоб потім не було боляче за даремно витрачений час і безповоротно втрачені гроші, кожен гравець перед тим, як починати робити ставки на спорт в букмекерських конторах, повинен мати (як втім, і при плануванні будь-якого важливого заходу) чіткий план, у якому визначено цілі, завдання і засоби для їх досягнення. Іншими словами, він повинен знайти час, щоб подумати - чого він хоче досягти і як він збирається це зробити.

І якщо з метою інвестування все гранично ясно - це звичайно ж отримання прибутку (причому, чим більше, тим краще), то все інше має бути більш конкретним. Гравець повинен чітко визначити свої фінансові можливості, можливі ризики і правила гри. Він повинен точно знати, скільки коштів у нього є виключно для ставок, тобто, скільки він може дозволити собі безболісно програти без нанесення шкоди своєму благополуччю і звичного способу життя. Якщо у нього немає вільних грошей, то ставки на спорт поки що не для нього, йому потрібно трохи почекати, поки його не підвищиться добробут (ні футбол, ні баскетбол, ні інші види спорту не припинять своє існування ні через місяць, ні через рік).

Наступний етап - це визначити відсоток від капіталу, зарезервованого для гри (ігрового банку) на кожну ставку. Починаючим гравцям рекомендується не використовувати агресивні стратегії і для кожної ставки брати не більше 1%-2% ігрового банку. Це дозволить робити досить велика кількість ставок і, відповідно, набратися цінного досвіду, вибрати і перевірити відповідну стратегію. В цьому випадку навіть довга ланцюг невдач не призведе до фінансового краху. У рідкісних випадках можна збільшити розмір ставки до 3-5%, але тоді гравцеві доведеться більш ретельно вибирати події, в результаті яких він впевнений і на які він збирається ставити. Якщо гравець планує робити ставки з використанням 2-х стратегій, для кожної з них можна використовувати свій ігровий банк. Це полегшить ведення обліку і наочно покаже, яка з обраних стратегій більш прибуткова.

Далі необхідно визначитися з кількістю ставок, які орієнтовно планується робити в ігровий день і вибрати стратегію, якої гравець буде неухильно дотримуватися.

Для управління своїм капіталом гравець може використовувати різні стратегії фінансового менеджменту:
- фіксована (flat) ставка;
- фіксований відсоток від банку;
- система Д 'Аламбера і контра-Д' Аламбера;
- система Оскара Грайнда;
- критерій Келлі і т. д..
Описи всіх цих та інших стратегій можна знайти у відповідних статтях на цьому сайті. Можна використовувати комбінацію (якийсь гібрид) цих стратегій (наприклад зменшувати на 0,1% розмір ставки при кожній додатково зробленою ставкою) або придумати щось абсолютно нове, покликана максимізувати прибуток або мінімізувати втрати.

Необхідно пам'ятати, що не буває гарантованих 100-відсоткових результатів. Навіть арбітражні ситуації (вилки), "бетони" та договірні матчі несуть в собі певний ризик (і набагато більший, ніж багато хто думає). Ніколи не варто ставити всі гроші на одне (нехай саме "вірний") подія, оскільки після декількох вгадувань потім можна втратити весь банк. І вже зовсім неприпустимо робити ставки на останні наявні кошти або брати гроші для ставок у борг.

Не можна ставити на всі події, які знаходяться в лінії букмекерської контори. Потрібно ретельно вибирати, на яку гру поставити, зважуючи всі "за" і "проти". Спочатку можна приділити увагу одному виду спорту, а то й одній лізі, іноді навіть одній-двом командам. Це дозволить не розпорошувати свою увагу і ретельно відбирати потрібну інформацію для аналізу.

І на останок слід запам'ятати одне просте правило: якщо гравець в змозі вгадати більш 52-54% випадків рівнозначних подій і при цьому ризикує кожною ставкою не більше, ніж 1-2% від ігрового банку, то на дистанції прибуток йому забезпечена. Якщо ж він діє необдумано, ставить на все підряд, схильний емоціям, не аналізує свої програші? та ще й постійно намагається при цьому відразу ж відігратися - то він гарантовано зазнає невдачі на дистанції!Реєструємося за посиланням тут....

 

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru