Понеділок, 27.09.2021, 16:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ВИДИ КОЕФІЦІЄНТІВ В БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОРАХ

Всі існуючі букмекерські контори для укладення парі пропонують лінії - перелік подій і їх результатів з коефіцієнтами виграшу.
Історично склалося так, що в різних частинах світу формат надання цих коефіцієнтів також різний. Розглянемо найбільш популярні з них.

1. Десяткові або європейські коефіцієнти
Це найбільш звичний для більшості країн Євразії формат відображення коефіцієнтів, який використовується також в Австралії та Канаді. Десяткові коефіцієнти обернено пропорційні ймовірності настання події. Тобто, якщо ймовірність настання події оцінюється, як 50%, то коефіцієнт буде дорівнювати 2.0 (100%/50%=2.0).
Звичайно, на практиці при рівності шансів у лінії будуть дещо інші коефіцієнти, оскільки в кожен результат букмекери закладають маржу (відсоток прибутку) і часто змінюють розміри коефіцієнтів залежно від сумарного розміру ставок на окремий результат (детальніше читайте в статті "Принципи роботи букмекерських контор").
Таким чином, десятковий коефіцієнт - це число, на яке треба помножити суму своєї ставки, щоб дізнатися загальний виграш (розмір ставки + чистий виграш). Наприклад: Ви хочете зробити ставку 20$ на перемогу Спартака з коефіцієнтом 3,1. Якщо ставка зіграє, то загальний виграш складе 20х3,1=62$.
Чистий виграш дорівнює різниці між загальним виграшем та сумою ставки, тобто: 62$-20$ = 42$.

2. Дробові або англійські коефіцієнти
Дробові коефіцієнти показують частку суми чистого виграшу від розміру ставки. Найбільш популярні вони в ставках на коней, хоча застосовуються і в інших видах спорту.

Наприклад, якщо коефіцієнт на виграш Тотенхема дорівнює 4/1 і якщо Ваша ставка зіграє, то чистий виграш в чотири рази перевищить розмір ставки. При ставці в 20$ чистий виграш складе 20$х4=80$.
Щоб перетворити дробний коефіцієнт у десятковий, треба спочатку представити просту дріб зображено у вигляді десяткового, а потім додати до неї одиницю.
Наприклад, дробний коефіцієнт 5/2 дорівнює європейському 3.5 (5/2=2,5+1=3.5), а 1/5 відповідає 1.2 (1/5=0,2+1=1.2).
Слід зауважити, що для гравців, які вирішили робити ДУЖЕ великі ставки, іноді краще використовувати саме англійські коефіцієнти.
Наочно це видно на прикладі. Припустимо, коефіцієнт на результат події дорівнює 1/6, що в десятковому еквіваленті складе 1,16666. Але при грі в десятковому форматі контора виставить коефіцієнт на цей результат 1.16, округливши результат не на користь гравця. При ставці в 1000$ різниця у виграші складе майже 7$. А якщо таких ставок будуть сотні?

3. Американські коефіцієнти
Ці коефіцієнти знайшли широке застосування в Північній Америці. Вони відображаються у вигляді цілих додатних або від'ємних чисел, завбільшки більше ста. При цьому знак "+"означає, що виграш більше розміру ставки, а знак "-" відповідно, що виграш менше суми ставки.
Позитивний коефіцієнт показує величину чистого виграшу при ставці 100$.
Наприклад, коефіцієнт +112 означає, що поставивши 100$, Ви виграєте ще 112$, якщо Ваша ставка зіграє (загальний виграш буде дорівнює 100$+112$=212$).
Приватним випадком даного коефіцієнта є коефіцієнт "Even" (коли чистий виграш дорівнює сумі ставки).
Негативний коефіцієнт показує, яку суму Вам треба поставити, щоб виграти 100$.
Наприклад, коефіцієнт -112 показує. Що Вам потрібно поставити, 112$, щоб виграти 100$ (загальний виграш складе 112$+100$=212$).
Щоб перетворити позитивний американський коефіцієнт у десятковий, треба до розміру коефіцієнта додати число 100, а отриману суму розділити на сто: (112+100)/100=2.12
Для перетворення від'ємного американського коефіцієнта в десятковий, треба до розміру коефіцієнта додати сто і отриману суму розділити на розмір коефіцієнта: (112+100)/112=1.89

При невеликій практиці Ви легко зможете розуміти і перетворювати формати коефіцієнтів. Тим більше, що більшість зарубіжних букмекерських контор підтримують всі формати і мають вбудовану функцію перемикання з одного виду коефіцієнтів на інший.

Існують і інші формати коефіцієнтів: гонконгський (подібний англійському, але не просту, а десяткову дріб), індонезійська (модифікація американського, поділеного на сто), малайзійський (протилежність індонезійського), але ми їх розглядати не будемо через їх обмеженого застосування, специфічності і марності для середньостатистичного вітчизняного гравця.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru