Понеділок, 27.09.2021, 16:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

АНАЛІЗ РУХУ ЛІНІЙ БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР

Щодня аналітики букмекерських контор пропонують безліч результатів різних подій, що утворюють лінію даної БК (докладніше читайте в статті Принципи роботи букмекерських контор). Більшість недосвідчених гравців побіжно переглядають лінію (як правило одного букмекера), вибираючи з неї "залізні" на їх думку "верняки" і "бетони" (зразок Реал - П1).
Досвідчений і успішний беттор перед тим, як зробити ставку, ретельно проаналізує лінії всіх букмекерських контор, в яких у нього відкриті рахунки. Для чого?
По-перше, необхідно порівняти коефіцієнти, виставлені букмекером, з власним уявленням про ймовірності настання вподобаних подій.
Переважна більшість гравців помилково вважають, що головне - вибрати явного фаворита, тобто поставити на ті події, які на їх думку обов'язково зіграють, а виставлений на них коефіцієнт є другорядним. Така гра на занижених коефіцієнтів обов'язково призведе до програшу на тривалій дистанції.
Аналізуючи лінію, успішний гравець насамперед порівнює ймовірні шанси того чи іншого результату з коефіцієнтами, які пропонує на них букмекер. Якщо гравець бачить свою перевагу, він робить ставку (value bet), якщо не бачить - пропускає подія. Тобто, успіх при тривалій грі приносить вибір завищених букмекером коефіцієнтів, а зовсім не вибір фаворитів.
По-друге, потрібно оптимізувати коефіцієнти від різних букмекерів (порівняти їх і вибрати найвищі, валуйные).
Оскільки основним джерелом доходу будь-якого букмекера є маржа, то для отримання гарантованого прибутку він повинен врівноважити фінансові потоки на протилежні події, що робиться за рахунок зміни коефіцієнтів. Але оскільки суми зроблених гравцями ставок на різні результати в різних букмекерських конторах відрізняються, букмекери змушені пропонувати і різні коефіцієнти на одне і те ж подія.
Аналіз ліній різних букмекерів дає нам можливість порівняти пропоновані ними коефіцієнти і вибрати максимальний. Для довідки: збільшення коефіцієнта всього на одну десяту при ставці 100$ збільшить Ваш виграш на 10$. А якщо таких ставок сотні?
Саме для вибору максимального коефіцієнта слід мати рахунки у кількох букмекерів (що знаходяться в різних країнах і навіть континентах).
Крім того, між деякими букмекерами може виникнути арбітражна ситуація, відома під назвою "вилка", тобто безпрограшна комбінація ставок, яка заснована на поточному різниці коефіцієнтів в конторах на протилежні і доповнюють один одного наслідки.
По-третє, аналіз руху ліній дозволяє визначити, як змінюються коефіцієнти з часом.
Як вже говорилося, рух лінії (зміна букмекером коефіцієнтів на результати) є результатом ставок гравців.
Недосвідчені або недосвідчені гравці часто думають, що якщо коефіцієнт зменшився, значить букмекери що дізналися і знизили його, щоб менше програти. Насправді ж, зниження коефіцієнта - це просто наслідок загруза (великої суми ставок) на один результат. Можна зробити цікавий висновок: якщо стартова лінія букмекера відображає його думку щодо подій, на які вона дається, то після ставок гравців лінія відображає їх думку і рухається під впливом їх ставок в ту або іншу сторону.
Аналіз руху лінії вельми корисний для гравця.
Значний рух лінії може означати, що букмекер прийняв на певний результат більше, ніж очікувалося при виставленні стартової лінії.
Якщо букмекер очікує, що матч буде "касовим", то він готовий прийняти на нього дійсно велику суму ставок. Тому рух лінії не буде надто великим і швидким.
Якщо ж на якийсь на перший погляд не особливо привабливий для ставок матч на один результат вносяться великі суми ставок, лінія може "впасти" дуже швидко і дуже значно. Аж до того, що букмекер може зняти матч з лінії.
Логічно, що невелике падіння коефіцієнта в "касових" матчах заплановано букмекерами, до того ж коефіцієнтами спочатку занижений на те подія, на яку буде потенційний завантаж. Саме тому на довгостроковій грі букмекери отримують відчутний плюс саме на "касових" матчах.
Що стосується несподіваних для букмекерів загрузов, то вони дуже неприємні для них. Ні для кого ні секрет, що в тому ж футболі багато так званих "договірних" матчів, тобто ігор, де команди свідомо грають на якийсь заздалегідь обумовлений результат. Природно, що про це відомо достатньо вузькому колу осіб, і не завжди у букмекерів є можливість дізнатися про це раніше гравців. У цьому випадку коефіцієнт обвалюється дуже значно, так як букмекери намагаються залучити хоч трохи ставок на протилежний результат.
Тобто, якщо ми бачимо значний обвал коефіцієнта, можна робити висновки що якщо матч не договірної, то принаймні підозрілий. Якщо ми бачимо незначне (середня) падіння коефіцієнта на фаворита - значить туди йде загруз основної грошової маси гравцями.

Одним словом, динаміка змін лінії букмекера може підказати досвідченому гравцеві багато, а головне - думка інших гравців, під впливом ставок яких і відбувається зміна лінії.
Звичайно, самому відстежити всі зміни в лінії навіть одного букмекера не просто, тому можна скористатися сервісами моніторингу зміни ліній букмекерських контор.
Вдалих Вам ставок!Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru