Понеділок, 27.09.2021, 17:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
БОНУСХАНТИНГ АБО ПОЛЮВАННЯ НА БОНУСИ

Останнім часом Інтернет заповнили численні статті на сайтах і теми на форумах про бонусхантинге (полюванні на бонуси) в букмекерських конторах. Їх автори розписують, як досить легко і просто можна заробити за тиждень до 1000$, а при великому бажанні і набагато більше.
При цьому описується приблизно наступна схема дій:
1. Відкривається рахунок в конторі, що дає бонус і на біржі ставок Betfair.
2. Відкриваються акаунти в популярних платіжних системах WebMoney - для вітчизняних контор і Skrill (Moneybookers) - для зарубіжних БК, виходить пластикова карта (краще Visa Classik).
3. Вносяться необхідні суми депозитів, виходить бонус.
4. Підшукуються двухисходные події, на які можна було б зробити ставки (на біржі і в БК, що видала бонус) на протилежні результати подій з прибутком (вилки) або з мінімальними втратами. При виграші ставки на біржі бонус буде відіграний і може бути виведено, при виграші ставки в букмекерській конторі робиться нова ставка (на біржі і в БК). Операція повторюється до тих пір, поки не виграє ставка, зроблена на біржі, або поки не будуть виконані умови вагера (відіграшу бонусу) в букмекерській конторі.
5. Процес повторюється для наступного букмекерської контори.
6. Після отримання бонусів зі всіх відомих контор можна отримати їх повторно, зареєструвавши інший аккаунт на іншу особу, змінивши IP адреса і видаливши кукіси.

А тепер давайте розберемося, чи все так просто, як описують автори подібних опусів?

Широкий розмах бонусхантерства в країнах колишнього Союзу призвів до того, що багато букмекерські контори почали приймати відповідні заходи.
По-перше, вони знизили як абсолютні розміри видаються бонусів (наприклад, з 100$ до 20$), так і їх відсоток від суми внесеного депозиту (наприклад, зі 100% до 30%). Це вимагає значного збільшення суми початкового внесення коштів і знижує виграш.
По-друге, букмекери значно посилили вимоги до вагеру. Замість триразового обороту суму бонусу (а іноді і суму бонусу+депозиту) тепер необхідно проставити 10-20 разів з коефіцієнтами від 2,0.
По-третє, замість Cash бонусу входить в практику використання FreeBet бонусу. Іншими словами, замість нарахування додаткової суми на Ваш ігровий рахунок, Вам пропонується безкоштовна ставка. Але вся справа в тому, що, поставивши на різні результати на біржі і в конторі, Ви в разі виграшу в БК отримаєте тільки суму виграшу (без суми самої ставки). Для компенсації втрат Вам доведеться ставити на біржі вдвічі меншу суму (тобто, Ваш виграш у будь-якому випадку не перевищить 50% бонусу).
Більш того, багато букмекери практикують видачу безкоштовної ставки ТІЛЬКИ в тому випадку, якщо Ваша кваліфікаційна ставка (на таку ж суму) програє!
По-четверте, окремі букмекерські контори взагалі перестали видавати бонуси гравцям з країн СНД.
В результаті прийнятих букмекерськими конторами дій процес відігравання бонусу може сильно затягнутися. А оскільки букмекери досить легко обчислюють гравців, що використовують арбітражні ситуації (вилки), то можуть знизити їм ліміти ставок з сотень доларів до кількох центів, або взагалі заборонити робити ставки.

Тепер про повторне отримання бонусів. Для реєстрації нового ігрового рахунку в тій же конторі проста зміна IP адреси Вашого комп'ютера не допоможе, оскільки при передачі даних зберігаються тимчасові файли, можуть запам'ятовуватися ID жорсткого диска, мак-адресу, серійний номер ОС та ін. Вам може знадобитися перевстановлення операційної системи або зміна комп'ютера.
Багато БК вимагають верифікації даних, тому будьте готові відправити їм скан копії документів, що підтверджують особистість та прописку іншої людини (Вашої дружини, свата, брата, тещі,..., улюбленої собаки).
Крім того, Вам доведеться вказати інший реальну адресу електронної пошти і місця проживання, номер контактного телефону, аккаунта платіжної системи (пластикової картки). Останнє взагалі викликає великі сумніви: для отримання карти потрібен солідний пакет документів, а також час і витрати на її одержання та обслуговування.
Якщо у контори виникнуть підозри у вчиненні шахрайських дій, то в будь-який час Вам може надійти телефонний дзвінок і Вас попросять відповісти на деякі питання (валюта рахунку, відповідь на секретне питання, коли був відкритий рахунок та ін). Зумієте чи Ви вчасно збагнути - про який саме з декількох відкритих ігрових акаунтів йде мова?

А тепер уявіть, що може бути образливіше ситуації, коли, вклавши пару сотень своїх кровних доларів на ігровий аккаунт букмекерської контори, витративши силу-силенну часу і сил на отримання і відіграш бонусу, Ви, замість нагороди за свою працю, отримуєте повідомлення: "Ваш рахунок заблокований назавжди, всі кошти на рахунку конфісковані". Тому зайвий раз подумайте - а чи варта така гра свічок?

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru