Понеділок, 27.09.2021, 15:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
БОРОТЬБА З БУКМЕКЕРАМИ-ШАХРАЯМИ

У світі існують тисячі букмекерських контор, в яких грають мільйони гравців. І хоча повсюдно на багатьох тематичних форумах та інформаційних сайтах твердять, що грати треба тільки в перевірених, надійних конторах, все одно знаходяться люди, які починають робити ставки у недобросовісних букмекерів або навіть у відвертих шахраїв, а потім не знають, як повернути свої гроші.
Чому це відбувається?
Деякі гравці реєструються у неперевірених букмекерів з цікавості. Їм подобається те, що вони знайшли щось нове, незвичайне, що відрізняється від відомих букмекерських контор. Інші наївно вірять, що якщо букмекерська контора приймає ставки, то вона обов'язково буде чесно виконувати всі свої обов'язки. Треті просто звикли вчитися тільки на своїх, а не на чужих помилках.
Як же бути, якщо Ви все-таки стали жертвою обману?
Перш, ніж приступати до якихось дій, ще раз ретельно вивчіть правила цієї букмекерської контори, в яких можуть бути різні "підводні камені". До початку активних дій Ви повинні бути на 100% впевнені в своїй правоті.
Далі треба спробувати вирішити конфлікт мирним шляхом. Необхідно надіслати на електронну адресу служби підтримки букмекера коректно складений лист, в якому дуже детально описати ситуацію, що склалася і Ваші претензії, по можливості додавши відповідні сриншоты (зроблених ставок, результатів матчів, Ваших запитів на виплату, тощо).
Якщо це не дасть результату, постарайтеся "достукатися" до керівництва компанії, яке на відміну від рядових співробітників повинно бути зацікавлене в підтримці свого іміджу і авторитету серед клієнтів.
Наступним пунктом буде звернення до незалежних арбітражним або рейтинговим організаціям. Для вітчизняних букмекерів - це російська асоціація розвитку грального бізнесу (РАРИБ), національна асоціація букмекерів (НАБ), для зарубіжних - незалежна букмекерська арбітражна служба (IBAS), європейська асоціація азартних ігор (EGBA), авторитетні сайти міжнародного рейтингу БК (sportsbookreview.com і bookmakersreview.com). Постарайтеся написати в усі організації, в яких складається цей букмекер (інформацію про їхні адреси можна знайти на сайті БК). Крім того, напишіть в організацію, що видала ліцензію даній конторі, його хостинг-провайдера, в арбітраж платіжної системи, через яку здійснювався грошовий переказ.
Залиште повідомлення з невтішними відгуками про букмекерській конторі на тематичних форумах.
Якщо крім сайту букмекерська контора має також офіс з юридичною адресою, ускладнити життя кривдникові можна, звернувшись у відділ по захисту прав споживачів, податкову інспекцію, підключивши санітарно-епідеміологічну та пожежну службу, міліцію, прокуратуру. Чим більше різних служб і органів Ви залучите, тим незатишніше будуть почувати себе Ваші кривдники.
Як правило, якщо букмекерська контора не є відвертим шахраєм, "одноденкою", то вжитих заходів виявляється з лишком достатньо для врегулювання конфлікту.
Якщо ж все перераховане вище виявиться неефективним, Вам доведеться або змиритися з втратою своїх грошей, або звернутися до суду. До цієї радикальної мірою слід вдаватися лише в тому випадку, якщо Ви втратили дійсно досить великої суми (оскільки судові розгляди можуть затягнутися на тривалий строк і зажадати витрати великої кількості часу і коштів, не гарантуючи при цьому 100%-ного позитивного результату).

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru