Понеділок, 27.09.2021, 16:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ДАТСЬКА СИСТЕМА СТАВОК

Суть цієї старовинної системи зводиться до наступного: при кожній наступній ставці необхідно збільшувати по арифметичній прогресії як величину коефіцієнта на вибираний результат події, так і розмір самої ставки аж до виграшу. Потім треба повернутися до початкового розміру ставки. Розглянемо це на прикладі:

 

Номер ставки Размер ставки ($) Коэффициент Выигрыш
1 10 2,0 -10
2 20 2,5 -20
3 30 3,0 +90
4 10 2,0 ?

З прикладу видно, що прибуток склав 90 - (10 + 20 + 30) = 30$ Чистий виграш при даної прогресії розраховується, як кількість зроблених ставок, помножене на суму первісної ставки. Для нашого прикладу: 3 х 10 = 30$.

Природно, що кожен сам повинен підібрати прийнятний для нього розмір (крок) прогресії для коефіцієнта і розмір початкової ставки в букмекерській конторі (як правило - не більше 1-2% від ігрового банку).

До переваг системи слід віднести відсутність необхідності знаходження валуйного події (Value Bets) для кожної ставки, оскільки для того, щоб бути у виграші, достатньо кількох подій вгадати одне.

Як і всі прогресивні стратегії, дана система є досить ризикованою та потребує значних витрат і міцних нервів, оскільки з кожним програшем все важче змусити себе ризикувати все більшою сумою на зростаючих коефіцієнтах. Але в разі перемоги Ви будете нагороджені хорошим прибутком.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru