Понеділок, 27.09.2021, 17:13
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ДОГОНИ

Догони - це стратегія ставок на спорт, при якій гравець вибирає певну подію і протягом деякого періоду часу ставить на це подія, при цьому при програші гравець збільшує ставку так, щоб покрити і програш, і ще виграти (доганяє). Приміром, ставимо на те, що Арсенал зіграє внічию в чемпіонаті Англії, починаємо зі ставки 1у.е., коефіцієнт, припустимо, 3.0. Якщо наша ставка програє, то ставимо вже не 1, а 1.5.е., потім 2 у.е. і так до тих пір, поки не виграємо.

Говорячи про види догона, досвідчені гравці виділяють наступні види - одиночний наздоганяння і наздоганяння глобальний.

Суть одиночного догона в тому, що гравець, наприклад, бачить, що команда вже 5 матчів грає на тотал менше або вже 5 матчів поспіль не грає внічию, тоді гравець ставить на цю команду менше або нічия, при програші - знову ця ж подія, і так, поки не виграє. Після цього наздоганяння припиняється. Тобто, догоняется одне певне подія у певний (в основному короткий) період часу.

Глобальний наздоганяння - це наздоганяння, при якому вибирається команда (ряд команд) і певна подія і протягом сезону гравець наздоганяє цю команду (команди) на вибране подія. У цьому випадку догоняется певна команда впродовж великого періоду часу.

Як одиночний, так і глобальний наздоганяння мають свої переваги і недоліки. Досвідчені гравці використовують обидва види догонів, іноді навіть комбінуючи їх.

Тепер про недоліки догона взагалі. Напевно, для Вас не секрет, що найкраще для догона підходить футбол (а конкретніше, ставки на тотали і на нічиї). Але у футболу є істотний недолік - матчі граються тільки один раз (в кращому випадку два) в тиждень, тобто іноді доводиться цілий місяць чекати виграшу. Цей недолік зникає при догоне численної групи команд або цілого чемпіонату.

Тепер про НБА, НХЛ і бейсбол. Поле для догона тут широке, але суттєвим недоліком є непостійна величина тотала, особливо в НБА, що може призвести до затягування ітерації ставок (тобто кількості матчів без виграшу, коли нам треба збільшувати розмір ставки). Враховуючи те, що ігри проходять 3-4 рази в тиждень, ітерація не затягнеться довше 2 тижнів, зате вона може затягнутися до 6-7 матчів, а це, як Ви самі розумієте призведе до того, що Вам доведеться мати в наявності велику суму для кожної наступної ставки ітерації.

Тепер кілька практичних порад для гри на догонах:

Наздоганяємо цілий футбольний чемпіонат на нічиї (Італія, Іспанія, Франція) - відсоток нічиїх доходить до 30%, що обіцяє непоганий зиск, причому для догона одного чемпіонату треба 200-300.е., що не є дуже багато.

Наздоганяємо тотали в бейсболі і НБА - виходячи з практики і статистики, можу запевнити - ітерації не більше 4-5 ставок (при правильному виборі команди).

Наздоганяємо тотали у футболі (найкраще в Німеччині) - більше 2.5 грають дуже часто, зате менше 2.5 - великий коефіцієнт.

Але Ви повинні пам'ятати, що догони - дуже ризикована стратегія ставок на спорт (як і всі прогресивні стратегії, де потрібно збільшувати суму ставок), так як при попаданні на довгу серію програшів ця стратегія може привести Вас до банкрутства.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru