Понеділок, 27.09.2021, 16:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ДОГОНИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОГРЕСІЙ
Часто гравці, навіть роблячи ставки в букмекерських конторах з використанням догонів, не замислюються над тим, скільки вони хочуть виграти і коли. Часто перші кілька ставок догоне робляться з урахуванням великого виграшу, але в разі програшу гравець просто намагається відіграти свої гроші і т. д.

Зовсім інша картина складається в тому випадку, якщо Ви граєте за догону, заснованому на арифметичній прогресії. Що таке арифметична прогресія, напевно знають всі (на всякий випадок - в арифметичній прогресії кожен наступний член ряду відрізняється від попереднього на те саме число). При чому тут ставки? А при тому, що Ваш виграш можна представити у вигляді тієї ж прогресії! Тобто, приміром, при першій ставці Ваш виграш повинен становити 5 у.е., після другої ставки - 10.е, після 3-ї-15у.е, і так далі, тобто після кожної ставки Ваш виграш зростає на 5 в.е.!

А як же програш, запитаєте Ви? В тому то і справа, що програшу НЕМАЄ! Немає тому, що ми граємо наздоганяння, тобто, у разі програшу, ми ставимо на ЦЕ Ж подія таку суму, щоб покрити попередній програш і виграти таку суму, яку Ви повинні виграти, виходячи з арифметичній прогресії.

Цю систему можна описати простою математичною формулою:

Сума = Програш + Виграш / Коеф - 1,

де:
Сума - розмір Вашої ставки на будь-якому етапі догона (припустимо на етапі N).
Програш - Ваш колишній програш, тобто програш за N-1 етапів догона.
Виграш - виграш, який Ви повинні отримати на цьому етапі догона (обчислюється за формулою N * W, де N - етап догона, а W - сума виграшу за кожен етап догона).
Коеф - коефіцієнт на подію, яка догоняется.

Що ж ми маємо, граючи по цій системі? Ми маємо те, що за кожну гру команди, яку ми наздоганяємо, ми маємо певну і завжди рівну суму грошей. Тобто, якщо ми наздоганяємо команду на ТОТАЛ МЕНШЕ (а має сенс тільки наздоганяння тоталів), то не має значення, скільки разів команда зіграє на БІЛЬШЕ - 1 раз з 10, або 9 з 10, у нас все одно буде виграш 50 у.е.(якщо ми хочемо вигравати за один матч за 5 у.е.). Єдина проблема - наявність достатньої суми для покриття попереднього програшу, якщо наздоганяння затягнеться.

Оптимальним використанням даної стратегії є наздоганяння декількох команд, або цілого чемпіонату. Припустимо, ми наздоганяємо 10 команд і за кожну гру маємо 1у.е., тобто після першого дня ставок у нас вже 10 у.е - реально (якщо все зіграло) або потенційно (всі команди. що не зіграли, потім догоняются). при правильному виборі команд, у нас вже буде певний резерв грошей, якщо наздоганяння однієї з команд затягнеться.

Як мені здається, це одна з найбільш оптимальних систем ігри догону, що вимагає тільки немає достатньої суми грошей і забезпечує непогані і практично 100%-ві виграші.

Але ще раз хочеться Вас попередити про небезпеку гри з використанням догонів! При попаданні на тривалу серію події, протилежного до того, що догоняется, Ви можете програти все!Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru