Понеділок, 27.09.2021, 15:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ДОГОВІРНІ МАТЧІ АБО ШАХРАЙСТВО В ІНТЕРНЕТІ

Останнім часом досить часто преса і телебачення висвітлюють скандали, пов'язані з договірними матчами в спорті. Періодично трясе футбол в країнах східної Європи, розкриваються закулісні ігри у світі тенісу і більярда, з'ясовується, що той чи інший гравець або суддя злив матч. У деяких країнах про "договорняки" намагаються замовчувати, хоча всі прекрасно розуміють, що навіть якщо винний водій намагається домовитися з автоінспектором, у світі, де обертаються дуже великі гроші, сам бог велів це зробити.
Для кожного, хто має хоч якесь відношення до ставок на спорт, очевидно, що договірний матч є дуже ласим пирогом для людини, що намагається заробити на грі з букмекерами.

Але там, де є попит, завжди з'явиться пропозицію. Саме тому багато заповзятливі люди намагаються заробити на ажіотажі про договірних матчах, продаючи "ексклюзивну та конфіденційну інформацію" довірливих простаків. Ні, я не заперечую наявність "договорняків" у спорті. Вони були, є і будуть. Раніше підкуповують судді, гравці і тренери, команди обмінюються очками, повертають борг, ... АЛЕ! Знають про це одиниці, особливо наближена еліта, яка заробляє на цьому дуже великі гроші. І вже точно ніхто з них не стане перепродувати інформацію про майбутньому договірному матчі за 200 рублів ...

Тому з впевненістю можна заявити, що кожен, хто продає подібну інформацію, є шахраєм. А пропозиціями про продаж "договорняків" рясніє весь Інтернет. Ними переповнені всі спортивні форуми, блоги, соціальні мережі та багато сайти, розсилки (у тому числі за допомогою спаму) по електронній пошті і на системи Інтернет-пейджингу. Ціна такої лже-інформації різна і залежить тільки від апетитів аферистів. Вона може коливатися від декількох десятків рублів до сотень доларів. Принципи дії шахраїв розрізняється, але усі вони схожі і їх можна пояснити на простому прикладі:

Припустимо, Ви знайшли інформацію про договірний матч і купили її за 1000 рублів. Крім Вас шахрай знайшов, припустимо, ще 15 охочих до легкого заробітку. Половині з вас він розішле повідомлення про перемогу першої команди (гравця), а другій половині - про перемогу другої команди (мається на увазі двухисходный матч). Після першого туру, за який він заробив 15000 рублів, у нього залишиться 8 щасливих передплатників, з яких він отримає в наступному турі ще 8000 рублів. Таким чином, перед тим, як починати підшукувати нових довірливих простаків, шахрай збагатиться за чужий рахунок на 16000 + 8000 + 4000 + 2000 + 1000 = 31000 руб.

У реальності ця схема дещо складніше і має різні нюанси: невдахам можуть повертатися заплачені ними гроші при програші ставки, або висилатися безкоштовна інформація про наступному "договорняк", при трехисходном матчі складу передплатників ділиться на три групи. Але суть афери від цього не змінюється: шахрай одержує гроші з наївних попанов, нічого не вкладаючи і абсолютно не володіючи достовірною інформацією про справжній стан справ.

Є також категорія людей, непогано розбираються в ставки на спорт, але не бажають ризикувати своїми грошима. Вони складають прогнози на матчі, користуючись своїми знаннями, статистичними даними, об'єктивними і суб'єктивними факторами (в тому числі і за непрямими ознаками), а потім продають свої передбачення у вигляді інформації про договірних матчах.

У будь-якому випадку погоні за легкими грошима при покупці договірних матчів практично завжди принесе Вам в кінцевому підсумку тільки розчарування.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru