Понеділок, 27.09.2021, 16:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ДУБЛЬ-ДОГОНИ

Проаналізувавши всі можливі варіанти і стратегії ставок на спорт, багато гравці приходять до висновку, що єдина дійсно безпрограшна стратегія ставок, крім вилок - це догони. Я б остерігся з таким оптимізмом прийматися за догони. Все-таки, дуже часто ця стратегія може призвести до фінансового краху гравця (див. статтю "Наздоганяння"). Отже наздоганяння в чистому вигляді небезпечний для використання - чого варто тільки серія Алавеса в чемпіонаті Іспанії з футболу 2001-2002 - команда зіграла без нічиїх 29 (!) ігор ...

Тому я вирішив розглянути різні види догонів, не такі небезпечні для гравців і зараз розповім Вам про одне з них - так званий Дубль-догоне.

Що ж таке дубль-догони? Суть та ж, що і у всіх догонах, але ставимо не весь час на одну подію, а по черзі на протилежні. Тобто, наприклад, Ви ставите на тотал менше поки не виграєте, а після цього починаєте ставити на тотал більше, потім знову - тотал менше і так далі.

Які ж переваги у цього виду ставок? По-перше, вигравати Ви зможете частіше, а по-друге будуть враховуватися певні фактори, які опускаються при догоне на одна подія, наприклад теперішній стан команди. Все-таки, якщо команда зіграла, наприклад, на тотал менше, тоді є досить велика частка ймовірності, що вона зіграє на тотал менше і наступний матч - наприклад, команда почала грати від оборони і т. д. Аналогічно і для тотала більше. Проаналізувавши статистику, Ви можете переконатися, що *зловити* серію БМБМБМБМБ набагато складніше, ніж наприклад МММММММММ або ББББББББББ. Так що ризик фінансового краху зменшується.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru