Понеділок, 27.09.2021, 16:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ФІКСОВАНА СУМА СТАВКИ (ФЛЕТ, FLAT)

Фіксована сума ставки (відома також під назвою flat-betting) - найпростіша і найочевидніша з стратегій фінансового менеджменту. Її суть у тому, що Ви на кожну ставку ставите однакову суму грошей, незалежно від обраного Вами події. Суму кожної ставки ви визначаєте перед початком вашої гри і не міняєте в процесі.

Багатьом гравцям здається, що ця стратегія в корені неправильна і майже завжди збиткова при довгостроковому періоді гри з букмекерами. Починаючим гравцям здається, що варіювання суми ставки значно цікавіше, адже є "верняки", на які можна поставити побільше і повернути свої програші.

Щоб зрозуміти корисність флета, розглянемо невеликий приклад. Наприклад, Ви ставите на наслідки подій, в яких дуже впевнені, 100 умовний одиниць, а на кінцеві результати з меншою впевненістю - 50 одиниць. Після деякого безлічі ставок Ви підводите підсумки. Якщо ставки по 50 одиниць принесли прибуток, то Ви виграли б в 2 рази більше, якби ставили на них теж за 100 одиниць. Якщо ж ставки по 50 одиниць принесли збиток, то навіщо взагалі проставляти ставки з меншою часткою впевненості...?

З іншого боку, якщо існує великий розкид різних ставок у вашій грі, простий флет може бути не самим оптимальним варіантом.

Практичне застосування стратегії. Можу сказати, що флет дуже часто - оптимальна фінансова стратегія для гравця. Хотілося б виділити дві ситуації, коли я настійно рекомендую застосування флета:

- якщо Ви новачок в грі з букмекерами - адже саме неправильний фінансовий менеджмент губить безліч гравців, тому раджу початківцям гравцям дотримуватися однакового розміру ставки, причому не більше 2-4% від Вашого ігрового банку;

- якщо Ви ставите на однотипні події, наприклад на тотали, де коефіцієнти на Ваші ставки не дуже відрізняються - флет буде раціональним вирішенням питання про фінансової стратегії.



Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru