Понеділок, 27.09.2021, 16:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ФІКСОВАНИЙ ВІДСОТОК ВІД БАНКУ

Це друга і майже така ж проста стратегія фінансового менеджменту. Суть стратегії полягає в тому, що Ви визначаєте розмір Вашого банку (суми ставок, яку Ви виділяєте для ставок у букмекерській конторі) і сума кожної Вашої ставки дорівнює фіксованому відсотку від Вашого банку. Тобто, якщо Ваш банк 100 у.е. і відсоток 10%, то Ваша ставка дорівнює 10.е. Якщо Ви програєте, то є Ваш банк буде дорівнює 100-10=90.е., наступна ставка буде 90*10%=9 в.е. Аналогічно у разі виграшу.

Теоретично, граючи з цієї стратегії, Ви не можете програти. Тобто одна з цілей фінансового менеджменту по ідеї досягнута - неможливість фінансового краху. Але тільки на перший погляд. Адже якщо Ви потрапите в смугу невдач, то розрахований розмір ставок може виявитися меншим, ніж мінімум для ставок у букмекера. Тому використання даної стратегії в чистому вигляді нічого хорошого гравця не обіцяє.

Практичне застосування стратегії. У чистому вигляді не рекомендується. Хоча можливо застосування цієї стратегії з певною градацією - як за розміром банку, так і за видами ставок. Тобто, Ви можете встановити певний відсоток від банку для ставок на ординары, на одні види експресів, на інші види експресів і т. д. В свою чергу можна встановити різний розмір відсотка від різних розмірів Вашого банку.

Приклад. Ви встановили таку градацію: Банк 1-119 у.е. - 10% від банку при ставці на ординары, 5% від банку при ставці на експрес. 120-200 в.е. - 5% від банку при ставці на ординары, 3% від банку при ставці на експрес. Ваш первісний банк 100. Ви ставите ординар з коефіцієнтом 3. Тобто сума ставки: 100*10%=10 у.е. Припустимо ставка виграна. Ваш банк після ставки - 10*3+90=120 в.е. Ваша наступна ставка - теж ординар з коефіцієнтом 3. Визначаємо суму ставки - оскільки Ваш банк вже 120, то сума ставки дорівнює 120*5%=6 в.е. Удосконаленням даної системи є Критерій Келлі

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru