Понеділок, 27.09.2021, 16:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ЯК ОБІГРАТИ БУКМЕКЕРА
Безліч новачків ставки на спорт задають собі питання: чи можна на практиці обіграти букмекера і як це зробити?
Нахапавшись з різних джерел обривків інформації про ставки, кидаючись з однієї крайності в іншу, вони перепробуют безліч різних ігрових і фінансових стратегій від "знавців", різних спеціалізованих програм (кіберів) для ставок, будуть ставити кілометрові "паровози" з шаленим коефіцієнтом і поодинокі ставки на явних фаворитів, шукати удачу в бонусхантерстве. І на закінчення, виклавши чималі суми на покупку платних прогнозів від численних "гуру" і "суперкапперов", вони в кінцевому рахунку спускають всі свої гроші, поповнюючи численну армію невдах.
Так невже дійсно можна виграти в букмекерській конторі?
Можна. Причому можна виграти багато. Для цього існує кілька шляхів.

Перший, найбільш прибутковий спосіб - це володіння потрібною (інсайдерської) інформацією, тобто інформацією про результат майбутнього матчу. Якщо Ви є власником спортивного клубу або ключовим гравцем, його родичем або просто часто п'єте або спите з них (хто на що вчився), то Вам багато пояснювати не потрібно. Перед початком матчу Ви протягом короткого часу (щоб не встигли впасти коефіцієнти), вкладіть дуже великі гроші в кілька букмекерських контор на потрібний результат, і сміливо можете купувати квиток на Канари. Тільки не треба плутати справжню конфіденційну інсайдерську інформацію з тією, яку намагаються продавати в інтернеті численні "довірені особи", а кажучи простіше - підприємливі шахраї (детальніше читайте у статті "Договірні матчі або шахраї в Інтернеті").

Другий спосіб пов'язаний з пошуком помилок котировщиков в лінії букмекерських контор. При прогнозуванні будь-якої спортивної події котировщикам доводиться враховувати велику кількість не пов'язаних між собою чинників. Тому будь-який, навіть найбільш професійний аналітик рано чи пізно робить помилки, тим більше, що йому постійно доводиться прогнозувати дуже велика кількість подій в лінії. Чим менше штат котировщиков в БК, тим цих помилок більше. І навіть якщо контора використовує чужу лінію, все одно при зміні коефіцієнтів для перерозподілу грошових потоків часто виникають протиріччя між коефіцієнтами на основні події та розпису матчів.
Більш того, в лінію контори свідомо можуть вноситися короткочасні помилки для того, щоб завдати шкоди менш досвідченим конкурентам (нахабно крадуть ці лінії).
Перекоси в лінії виникають і тоді, коли в окремій конторі на один результат поставлені набагато більші суми, ніж на протилежний. Тоді для мінімізації ризиків букмекери вимушено змінять коефіцієнти, які стануть сильно відрізнятися від коефіцієнтів в інших конторах.
Завдання гравця як раз і полягає в знаходженні цих "неправильних" (помилкових) коефіцієнтів, які не мають нічого спільного з істинною ймовірністю настання події. Далі, в залежності від величини розходження в коефіцієнтах контор, можна робити ставки на недооцінені букмекером події - Value Betting, або ставити "вилки" (безризикові ставки).

І нарешті, третій шлях - це знаходити більш повну і точну інформацію про майбутній матч, ніж та, яка є у букмекера, тобто стати розумнішими і професійніше котировщика букмекерської контори. По цьому шляху йдуть всі ті, хто займається ставками на спорт професійно.
Цей шлях вимагає значно більше зусиль, він більш ризикований, але і найбільш ефективний на тривалій дистанції.

Існує ще четвертий шлях - гра на біржі (як правило, ведеться на найпопулярнішою біржі ставок Betfair). При цьому виді діяльності гравець намагається отримати вигоду з руху лінії. Володіючи свіжої та достовірною інформацією зі стану команд/спортсменів, а також розвиненою інтуїцією, він заздалегідь передбачає напрямок майбутнього руху лінії (зміни коефіцієнтів в ту або іншу сторону).
Наприклад, при грі на пониження гравець купує результат події з початку більшого коефіцієнту (ставка "ЗА"), а після зниження даного коефіцієнта продає цей же результат по меншому коефіцієнту (ставка "ПРОТИ"). Якщо, припустимо, на перемогу першої команди початковий коефіцієнт к1=2.0, а потім він знизився до к2=1.8, то на цій операції гравець заробить 20% прибутку (мінус комісія біржі).


Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru