Понеділок, 27.09.2021, 16:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

КОРИДОРИ

Відразу хочу попередити, що стратегією "коридори" назвати не можна. І якщо вже користуватися військовою термінологією, то швидше їх можна назвати не стратегією, а тактикою гри.
Що ж таке "коридори"? Цей термін, звичайно ж, з сленгу гравців і позначає вид ставок в баскетболі, коли гравець ставить і на одну і іншу команду в матчі, але з різними форами. Наприклад, на матч Лейкерс - Фінікс - контора дає фору -8 +8 з коефіцієнтом 1.85. Як же надходить гравець? Він ставить -3 на Лейкерс (коеф. 1.35) і +10 на Фінікс (коеф. 1.7), припустимо по 100 у.е. Логічно, що як мінімум одна зі ставок зіграє, тобто гравець забере 135 або 170 у.е. Але ж ставка 200.е.! Де ж тут виграш? А виграш у тому, що результат матчу повинен бути таким, щоб потрапити в наш "коридор"! У нашому прикладі "коридор" -3...+10 (тобто коридор в 7 очок). Таким чином, якщо Лейкерс виграє від 3 до 10 очок, ми виграємо обидві ставки (чистий виграш - 105 у.е.)! В разі непотрапляння в "коридор", гравець програє не всю суму, а лише деяку її частину.

Звичайно, не обов'язково ставити однакові суми. У наведеному вище прикладі були використані фори однієї контори, але букмекерських контор адже багато! В одній фора може бути -5+5, а в іншій -8+8 на той самий матч. Тобто, можна зробити коефіцієнт кожної ставки великим або збільшити величину "коридору", що збільшує шанси на виграш.
Ще про "коридорах". Звичайно ж вони можуть бути не тільки в баскетболі, а у всіх видах спорту, де букмекер дає можливість робити ставки з форами. Наприклад, дуже непогано використовувати "коридори" у футболі. Припустимо, грає фаворит з середняком ліги. Букмекер дає 1.3 коефіцієнти на перемогу фаворита і 1.5 на фору (+1,5) середняка. Якщо ми на основі аналізу робимо висновок, що найімовірніше фаворит виграє в один м'яч, то отримуємо типовий "коридор". Аналогічно можна використовувати коридори в бейсбол, хокей, теніс.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru