Понеділок, 27.09.2021, 16:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ОСНОВНІ ВИБОРИ ВИПАДКІВ ДЛЯ СТАВОК

Перемога першої команди - в лінії букмекерської контори позначається символом "1".

Нічия - в лінії позначається символом "Х".

Перемога другої команди - позначається символом "2".

Перемога першої команди або нічия - позначається "1Х". Для виграшу за ставкою на такий результат необхідно, щоб перемогла перша команда або сталася нічия.

Перемога першої команди або перемога другої команди - позначається "12". Для виграшу за ставкою на такий результат необхідно, щоб хтось із суперників переміг, тобто щоб не було нічиєї.

Перемога другої команди або нічия - позначається "Х2". Для виграшу за ставкою на такий результат необхідно, щоб перемогла друга команда або сталася нічия.

Перемога учасника змагання з урахуванням фори. В лінії, для наочності, фора іноді дається поєднаної з коефіцієнтом виграшу: "фора 1 => кф 1".

Фора - перевага або відставання учасника змагання, виражене у голах/окулярах/сетах/секундах і т. д., яке надається букмекерською конторою учаснику за ставками на нього.
Результат події з урахуванням фори визначається наступним чином. Дана учаснику фора додається до відповідного результату, показаного учасником у змаганні. Якщо отриманий таким чином результат на користь обраного учасника, він вважається переможцем, і ставки на його перемогу з урахуванням фори виграють. Виплати проводяться з коефіцієнтом виграшу, зазначеним в описі ставки. Якщо результат на користь суперника - ставки програні. Якщо отриманий з урахуванням фори результат - нічия, то коефіцієнт виграшу за такого результату буде дорівнює 1 (повернення ставки).
Увага! За правилами деяких зарубіжних букмекерських контор у разі, якщо отриманий з урахуванням фори результат - нічия, то ставка програє!

Приклад:

Барселона - Осасуна: Осасуна (+1.5) 1.9

Ставка з форою (+1.5) на Осасуну означає ставку на те, що Осасуна виграє, зіграє внічию або програє з різницею не більше, ніж в один м'яч. Якщо дана умова підтвердилося - ставка вважається виграною, якщо Барселона виграє в 2 і більше м'ячів, то ставка буде програна.

Купівля фори, фора з купівлею - додавання 0.5 голи/очки/сету (або кратної 0,5 величини) до форе на учасника за рахунок зниження коефіцієнта. Не на всі матчі і не у всіх конторах є можливість робити покупки фори. Тому розміри покупок, а також таблиці зміни коефіцієнтів при покупці потрібно шукати в правилах конкретно взятого букмекера.
Відповідно, продаж фори - це зменшення фори за рахунок підвищення коефіцієнта.

Подвійний азіатський гандикап - це ставка на гру з форою, в якій значення фори (Ф) кратно 0.25, але не кратна 0.5, наприклад: Ф= -0.25, +0.25, -0.75, +0.75 та ін. Така ставка інтерпретується як дві (прості, "половинні") ставки з тим же коефіцієнтом і з найближчими звичайними значеннями фор (Ф1 = Ф - 0.25 і Ф2 = Ф + 0.25). Сума кожної "половинного" ставки дорівнює половині суми "подвійний" ставки.

Приклад:

Команда Подвійний азіатський гандикап Коефіцієнт
Реал -0.25(0, -0.5) 2.0
Барселона +0.25(0, +0.5) 1.8

У разі, якщо ставка величиною 200.е. на "подвійний азіатський гандикап" була зроблена на: Реал
Реал виграв обидві "половинні" ставки початкового подвійного азіатського гандикапу виграли (0 і -0.5).
Виплата за ставкою: (100 * 2.0 + 100 * 2.0) = 400 у.е., а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює 400/200 = 2.0
Реал зіграв внічию: Ви програли одну "половинну ставку початкового подвійного азіатського гандикапу і інша "половинна" ставка має результат "повернення".
Виплата за ставкою: (100 * 0.0 + 100 * 1.0) = 100 у.е., а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює 100/200 = 0.5
Реал програв: обидві "половинні" ставки початкового подвійного азіатського гандикапу програли.
Виплата за ставкою: (100 * 0.0 + 100 * 0.0) = 0 у.е., а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює 0/200 = 0.0
У разі якщо ставка величиною 200.е. на "подвійний азіатський гандикап" була зроблена на: Барселона
Барселона виграла: обидві "половинні" ставки початкового подвійного азіатського гандикапу виграли: (0 +0.5).
Виплата за ставкою: (100 * 1.8 + 100 * 1.8) = 360 у.е., а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює 360/200 = 1.8
Барселона зіграла внічию: ви виграли одну "половинну ставку початкового подвійного азіатського гандикапу і інша "половинна" ставка має результат "повернення".
Виплата за ставкою: (100 * 1.8 + 100 * 1.0) = 280 у.е., а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює 280/200 = 1.4
Барселона програла: ви програли обидві "половинні" ставки початкового подвійного азіатського гандикапу.
Виплата за ставкою: (100 * 0.0 + 100 * 0.0) = 0 у.е., а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює 0/200 = 0.0

Примітка. Останнім часом фори і зі значенням, кратним 0.5 і зі значенням, кратним 0.25 все частіше називають просто азіатським гандикапом.

Більше, менше, рівно (парі на тотал). Парі на кількість голів/окулярів/геймів і т. д., забитих/набраних/зіграних і т. д. учасником події. В лінії, для стислості, це кількість називається словом "тотал". Для виграшу потрібно вгадати, буде забито/набрано/проведено більше, менше цієї лінії тотала або рівно вказану кількість. При визначенні результату на облік приймається ігровий час, визначену цими правилами (див. розділ "Особливості правил за видами спорту), якщо в лінії не вказано інше. При визначенні індивідуальних тоталів в розрахунок приймаються тільки голи, забиті у ворота суперника.
Пропонуються два варіанти парі на тотал - з двох ("менше" або "більше") або трьох ("менше", "більше" або "рівне") наслідків. У першому варіанті, якщо результат співпаде з запропонованим букмекерською конторою значенням тотала, коефіцієнти виграшів за ставками на "більше" і "менше" приймаються рівними "1". Якщо парі на тотал запропоновано по 3 наслідків, і результат точно співпаде з зазначеним в лінії тоталом, то ставки на "менше" і "більше" вважаються програними, а ставка на "рівне" - виграною.

Індивідуальний тотал - те ж що і загальний тотал, тільки в даному випадку потрібно вгадати не загальна кількість забитих голів/набраних очок у матчі, а кількість голів/очок, забитих/набраних однією командою або одним гравцем.

Подвійна ставка на тотал - це ставка на тотал, в якій значення тотала (T) кратно 0.25, але не кратна 0.5, наприклад: T = 2.25, 2.75, 3.25 та ін. Така ставка інтерпретується як дві (прості, "половинні") ставки з тим же коефіцієнтом і з найближчими звичайними значеннями тоталів (T1 = T - 0.25 і T2 = T + 0.25). Сума кожної "половинного" ставки дорівнює половині суми "подвійний" ставки.

Приклад:

№ Ставки Матч Подвійна ставка на Тотал Сума Коефіцієнт
1 Мілан-Ювентус Більше 2.25 (2, 2.5) 2.0 $200
2 Менше 2.25 (2, 2.5) 1.8 $200
3 Більше 2.75 (2.5, 3) 1.9 $200
4 Менше 2.75 (2.5, 3) 1.9 $200

Наприклад, якщо в матчі було забито 2 голи, то при розрахунку ставок отримаємо такі результати:
Ставка 1. Одна половина ставка (Більше 2) - повернення, друга половина ставка (Більше 2.5) програла.
Виплата за ставкою: ($100 * 1.0 + $100 * 0) = $100, а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює $100/$200 = 0.5
Ставка 2. Одна половина ставка (Менше 2) - повернення, друга половина ставка (Менше 2.5) виграла
Виплата за ставкою: ($100 * 1.0 + $100 * 1.8) = $280, а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює $280/$200 = 1.4
Ставка 3. Одна половина ставка (Більше 2.5) - програла, друга половина ставка (Більше 3) теж програла.
Виплата за ставкою: ($100 * 0 + $100 * 0) = $0, а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює $0/$200 = 0
Ставка 4. Одна половина ставка (Менше 2.5) - виграла, друга половина ставка (Менше 3) теж виграла
Виплата за ставкою: ($100 * 1.9 + $100 * 1.9) = $380, а коефіцієнт ставки в "експресі" буде дорівнює $380/$200 = 1.9

Примітка. Подвійну ставку на тотал ще називають азіатським тоталом.

Рахунок матчу. В цьому парі необхідно вгадати точний рахунок матчу.

Тайм-Матч. В цьому парі необхідно вгадати одночасно результат першого тайму і всього матчу. У лінії для позначення цих результатів використовуються початкові літери: П - перемога, Н - нічия; при цьому на 1-му місці ставиться результат 1-го тайму, а на 2-му - матчу. Наприклад, П2П1 означає перемогу 2-ї команди (П2) в 1-му таймі і перемогу 1-ї команди (П1) в матчі.

Порівняння результативності (таймів, періодів, чвертей, геймів, сетів, інінгів). Необхідно вгадати, який з таймів/періодів/чвертей і т. д. матчу виявиться найбільш результативний або в яких таймах/періодах/чвертях буде однакова результативність.

Господарі - гості.
а) Перемога господарів (приймаючих команд) або гостей (гостьових команд) з урахуванням фори. Перемога визначається за різницею голів (очок), набраних відповідно командами господарів і командами осіб з урахуванням фори.
б) Ставку на кількість нічиїх, перемог господарів, гостей в один ігровий день або тур.

Результат учасника. В цьому парі необхідно вгадати, чи досягне учасник певній стадії змагання (наприклад, 1/8, 1/4, 1/2 фіналу, і т. д.), або яке місце займе учасник у змаганні (групи, підгрупи тощо), або пройде в наступний круг (раунд). Якщо вихід учасника у наступний раунд з будь-яких причин пізніше скасовано, скасування до уваги не приймається, і виплата буде провадитися за результатами проведених матчів.
В парі на вихід у наступне коло, коли учасники зустрічаються кілька разів, у випадку зміни черговості проведення ігор на полях команд (учасників), ставки зберігають силу. Якщо один з матчів не відбувся або перерваний, а також якщо результат першого матчу змінено, вихід визначається з фактичного виходу команди (учасника) в наступний раунд. Якщо жоден з матчів не відбувся - коефіцієнти виграшу на такі ставки приймаються рівними "1".
Якщо заявлений у змаганні учасник з якої-небудь причини (травма, відмову тощо) не може завершити або взяти участь у змаганні (якщо вона на цей момент не призупинено), ставки на результат цього учасника вважаються дійсними: виграють, якщо результат досягнутий, і програють, коли результат не досягнутий (якщо не вказано інше). Наприклад, ставка на перемогу тенісиста в турнірі буде програна, а невихід його в 1/8 фіналу - виграна, якщо спортсмен знявся через травму до початку змагання.

Різні букмекерські контори можуть пропонувати і інші варіанти парі.
У будь-якому випадку перед тим, як почати робити ставки, треба уважно вивчити правила обраної букмекерської контори.

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru