Понеділок, 27.09.2021, 15:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ОСОБЛИВОСТІ СТАВОК НА БІАТЛОН

З настанням зими кількість експонованих подій в лініях букмекерських контор помітно знижується. Після закінчення футбольного та тенісного сезонів любителі ставок перемикають свою увагу на зимові види спорту, серед яких суттєва роль відводиться біатлону. Цього виду спорту, на відміну від лижних гонок, властива більша видовищність, він регулярно транслюється по телевізійним і відеоканалами.
Аналіз ставок на цей захоплюючий вид спорту дещо відрізняється від аналізу інших зимових видів спорту. Давайте розглянемо чинники, що впливають на результат перегонів.
1. Погода має величезне значення і має суттєвий вплив на результати перегонів. Посилення снігопаду або прояснення можуть дати перевагу гонщикам, які перебувають на різних позиціях стартового протоколу. Крім впливу на швидкість, шквальний вітер і сильний снігопад справляють істотний вплив і на стрілянину. Прогнозуючи ставки при поганій погоді має сенс віддавати перевагу швидкісним спортсменам. а не хорошим стрільцям.
2. Якість мастила також дуже сильно впливає на швидкість їзди. І оскільки різні представники команди, як правило, використовують однакову мастило, зробити висновки про правильності підбору можна, спостерігаючи попередньою гонкою дня.
3. Поточна форма біатлоністів - як і в будь-якому індивідуальному виді спорту, має визначальне значення. Оцінити її можна, проаналізувавши останні 4-5 гонок, в яких спортсмен брав участь (як середні показники швидкості і точності, так і динаміку їх зміни). Великий вплив на поточну форму можуть надати травми, отримані спортсменом перед гонкою, а також їх наслідки.
4. Мотивація спортсменів обов'язково повинна враховуватися при прогнозуванні результату, оскільки вона може вплинути на результат перегонів. При розгляді цього фактора необхідно враховувати: загальний залік змагань, зміни в особистому житті, переваги окремих видів гонок, наявність домашніх етапів та ін.
5. Стабільність спортсмена також має більше значення і якщо він "провалює" одну гонку з трьох, то краще від ставки на нього утриматися і поставити на більш стабільних.
6. Другорядні чинники, до яких можна віднести місце в загальному заліку, результати сезону (місця, займані у перегонах).
Ну і нарешті, не варто забувати про інтуїції, без якої важко бути по-справжньому успішним гравцем ...

Види ставок на біатлон
"Переможець" - пропонується вгадати спортсмена (команди). який займе в підсумковому протоколі перше місце.
"Хто вище" - пропонується назвати спортсмена (команди), який займе більш високе місце в підсумковому протоколі.
"Промахи" - потрібно визначити, який із запропонованих спортсменів допустить більшу кількість промахів.
Крім перерахованих, букмекерські контори можуть пропонувати і інші види ставок: кращий представник якої країни вище, лідер після 1-го (2-го і т. д.) етапу, промахи з форою. індивідуальний і парний тотал промахів, місця в трійці (шістці) та ін.

Позитивні моменти при аналізі ставок на біатлон
1. Тут явний фаворит дуже рідко займає в підсумковому протоколі місце нижче відвертого аутсайдера.
2. Через великої кількості випадкових факторів і нестачі фахівців з біатлону в аналітичних центрах букмекерських контор в лінії завжди можна знайти велику кількість "валуйных" (недооцінених букмекером) ставок, а також "вилкових" (арбітражних) ситуацій.

До недоліків слід віднести досить високу маржу букмекерських контор, досить невдалу лінію в окремих букмекерів, недостатня кількість ставок Live, сезонність ставок і дуже високий фактор випадковості, що втім, не заважає численним шанувальникам цього захоплюючого виду спорту робити на нього ставки.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru