Понеділок, 27.09.2021, 15:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ОСОБЛИВОСТІ СТАВОК НА БОКС

Не применшуючи загальних правил, яких треба дотримуватися для успішних ставок на спорт, тим не менш, слід зазначити, що кожен окремий вид спорту має і свої специфічні особливості.
Спортивні поєдинки в боксі, (на відміну, наприклад, від баскетболу) по-перше, проводяться досить рідко (кожен відомий боксер проводить 2-3 поєдинки за рік). Тому тут не можна побачити серії перемог або поразок і відразу треба відмовитися від стратегій, які використовують всілякі догони та інші методи прогресій.
По-друге, вся еліта професійного боксу добре відома і перебуває на виду, а нові зірки запалюються досить рідко і не відразу. Тому в матчах "розкрученого" боксера з маловідомої "темною конячкою" коефіцієнти на фаворита бувають сильно занижені.
Які ж фактори необхідно враховувати при прогнозуванні результату боксерського поєдинку?

Інформація про спортсменів
1. Історія проведених поєдинків і їх наслідки. Перегляньте послужний список боксерів (наприклад, якщо в обох великий відсоток нокаутів, то можливо, варто поставити на дострокове завершення бою або на те, що в матчі будуть нокдауни):
2. Стиль ведення бою. Уточніть, який стиль воліє кожен з зустрічаються боксерів: инфайтер, аутфайтер, боксер-панчер, слаггер, нокаутер чи спойлер.
3. Здатність тримати удар. З'ясуйте, чи боксер рідко буває в нокдаунах, або його вважають фаворитом "за інерцією", за минулі заслуги.
4. Інформація про травми, про перенесені операції.
5. Мотивація та фізичні показники. Чинний протягом тривалого часу чемпіон і претендент на титул по різному налаштовані на бій. Ставлення до матчу може залежати і від інших факторів (наприклад, рядовий поєдинок або реванш у раніше недооціненого суперника).
6. Інформація про перехід в іншу вагову категорію. Як правило, при зміні категорії багато показники спортсмена погіршуються.
7. Дисципліна. Важливо мати інформацію про поведінку і режимі боксерів між боями (про інтенсивності тренувань, набраному зайвій вазі і необхідності його швидкого зниження, недотримання спортивного режиму).
8. Зручний/незручний суперник. Слід утриматися від ставок на спортсмена, веде бій з "незручним" суперником.

Суддівство
У боксі дуже багато залежить від суб'єктивної думки суддів. Зверніть увагу на їх кваліфікацію та рейтинг. Крім того, у ряді країн помічено упереджене суддівство по відношенню до "домашнім" боксерам. При рівних шансах перемогу обов'язково віддадуть місцевим спортсмену.

Інші необхідні відомості
1. Вивчення громадської думки, в першу чергу - фахівців: тренери, професійні боксери, експерти.
2. Рух грошової лінії в конторах та ін.

Зібравши і ретельно зваживши всю інформацію, можна знайти результат того чи іншого поєдинку, недооцінений букмекерами. Це може бути, наприклад, ставка на маловідомого талановитого боксера в поєдинку між ним та "розкрученою зіркою" з завищеними зарозумілістю або ставка по ходу матчу на фаворита при рівному бою.

Не забудьте заздалегідь ознайомитися з правилами прийому ставок на бокс в обраній букмекерській конторі, які у різних букмекерів можуть відрізнятися. Бажано, щоб обраний Вами букмекер не тільки брав би ставки на бокс по ходу матчу (що пропонують далеко не всі контори), але й давав би при цьому як можна більше видів ставок лінії.

Які існують види ставок на бокс?
1. Ставки на результат. Вам необхідно передбачити перемогу одного з боксерів або нічию. Перемога одного з спортсменів може бути присуджена за очками, нокаутом, технічним нокаутом, з-за дискваліфікації суперника або його відмови від продовження бою. Нічия присуджується тільки при рівності очок після всіх раундів поєдинку.
2. Ставка на кількість раундів. Потрібно визначити число повних раундів, протягом яких триватиме бій. Дана ставка буває двох типів: у вигляді "більше/менше", де гравець передбачає максимальне або мінімальне кількість раундів, або на точний номер того раунду, в якому завершиться поєдинок. Деякі контори приймають ставки і на групу раундів, протягом яких закінчиться бій.
3. Ставка на загальну кількість очок. Потрібно вгадати, більше/менше очок від виставлених в лінії набере вибраний боксер.
4. Ставка на вигляд перемоги. Потрібно передбачити, яким чином буде присуджена боксеру перемога за очками після всіх раундів або достроково нокаутом або після зупинки бою суддею.
5. Ставка на нокдаун. Потрібно передбачити відправить боксер свого суперника в нокдаун.
6. Ставка на переможця раунду. Пропонується вгадати переможця певного раунду або декількох раундів за підсумками суддівських записок.
Окремі контори можуть пропонувати і інші види ставок.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru