Понеділок, 27.09.2021, 15:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
"ВИЛКИ" (RISK-FREE BETS)

Напевно всі, хто хоча б трохи грав у букмекерських конторах, чули термін "вилки", або "дірки". І всі, напевно, знають, що "вилки" - це єдиний вид ставок, де є 100% гарантія непроїгришу. Розглянемо це явище озброєним оком і відповімо на питання: "чи так це насправді?".

Класична "вилка" - це ставка на одну подію, але на ВСІ результати даної події. Тобто якщо це тотал, то ми ставимо і на більше, і менше; якщо тенісний матч - і на перемогу першого, і на перемогу другого гравця і т. д.

Де ж тут виграш? А виграш у тому, що потрібно ставити в різних конторах, враховуючи різницю коефіцієнтів. Тобто, "вилки" можливі через те, що різні контори по різному оцінюють шанси команд, виставляючи на них різні коефіцієнти. Звичайно, не в кожному матчі може бути вилка, але при бажанні їх можна знайти досить часто.

Все стане зрозумілим після прикладів:

Приклад 1.

 

Команда 1

Команда 2

1

Х

2

Ливерпуль

Астон Вилла

1.90 (10bet)

3.60 (SportingBet)

5.75 (SportingBet)


 

Як бачимо, найкращі коефіцієнти на 1Х2 в конторах 10bet 1.90, SportingBet 3.60 і SportingBet 5.75. Тобто, щоб отримати 1$ на виграші Ліверпуля, нам потрібно поставити в 10bet 0.53$ (1/1.90=0.53), відповідно на нічию нам потрібно ставити в SportingBet 0.28$ (1/3.60=0.28), на перемогу Астон Вілли в SportingBet ставимо 0.17$ (1 / 5.75=0.17). Таким чином, щоб отримати 1$, нам потрібно поставити 0.53 + 0.28 + 0.17=0.98$. Як бачимо, ми отримуємо прибуток незалежно від результату матчу. Тобто, з кожного поставленого 1$ ми отримуємо 1/0.98=1.02$.

Приклад 2.

У першому прикладі ми розглянули класичну трехисходку (1, Х 2). Тепер розглянемо події, де є 2 результату, наприклад тенісний матч.

 

Матч

Коэф. в конторе 1

Коэф. в конторе 2

Федерер Р. - Джокович Н.

1.26

3.55

Федерер Р. - Джокович Н.

1.45

2.9


 

Провівши невеликий розрахунок, бачимо, що є "вилка" - 2.95%.

До речі, якщо у події 2 результату, то наявність "вилки" можна перевірити за простою формулою:

якщо Коэф1*Коэф2>Коэф1+Коэф2, то має місце "вилка".

Для знаходження вилок за заданими коефіцієнтами, а також для розрахунку ставок, сум та відсотків можна використовувати різні програми, наприклад такі, як Find RFB.
Можна скористатися також on-line калькулятором вилок.

Тобто, бачимо, що ставлячи "вилки", ми отримуємо гарантований виграш. АЛЕ! Гравець, який ставить "вилки" стикається з деякими проблемами.
Якщо ставити в Інтернеті, то потрібно мати відкриті рахунки з депозитами у багатьох букмекерів і розташовувати часом, щоб можна було знайти високоприбуткову, ефективну "вилку". Отже, з'являються витрати на перекази грошей на свої рахунки і зняття грошей (певний відсоток знімається і при банківському переказі, і при переведенні на кредитній картці, і при перекладі в системі WebMoney). Іншими словами, якщо ми маємо з "вилки" прибуток 2% (а це досить багато), але на перекладах втратимо 1.5%, то є сенс задуматися, а чи потрібно це нам?
Якщо ж ставити не в Інтернеті, а в реальних конторах, то тут гравець стикається з тим, що йому потрібно встигнути поставити в різних місцях, не зіткнувшись із змінами в лінії (а то й взагалі з закінченням прийому ставок на такий результат), а також з іншими гравцями, які теж хочуть встигнути поставити "вилку".

І навіть якщо Ви знайшли потрібні події, встигли правильно розрахувати коефіцієнти і поставити "вилку", це ще не гарантує Вам 100%-ву прибуток. Чому ж?
По-перше, Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли поставивши на один результат у першій конторі, Ви з подивом виявляєте, що у другого букмекера для Вашого (вчасно "порізаного") рахунку ліміт на максимальну ставку нижче тієї суми, яку Вам необхідно проставити на протилежний результат події (або рахунок взагалі заблоковано).
По-друге, може виявитися, що з'явилася (так звана помилкова) "вилка" - результат помилки котировщика або збою в роботі програмного забезпечення однієї з контор. У правилах контор записано, що при грубій і очевидною помилку Вам повернуть гроші з коефіцієнтом 1.0, тобто ставка буде вважатися недійсною.
По-третє, може виявитися, що ставки на результати з обраними для "вилки" коефіцієнтами дана букмекерська контора приймає ТІЛЬКИ у вигляді експресів.
По-четверте, в умовах обмеженого часу життя "вилки" із-за поспіху Ви можете якось допустити елементарну помилку в розрахунках. Тут, звичайно, може допомогти спеціальне програмне забезпечення, але його вартість може сильно позначитися на рентабельності.
І нарешті, помилкова "вилка" може виникнути із-за різниці в правилах букмекерських контор.
Наприклад: Недоліки гри на вилках
- одні контори приймають ставки тільки на основний час матчу, а інші - на гру з урахуванням овертайму;
- в одних конторах при вибутті одного гравця (наприклад із-за травми) ставки на переможця виграють, а в інших - дається витрата прийнятих ставок, оскільки гра не закінчена (перервана).

Таким чином, якщо одна їх ставок програє, а по другій Вам дадуть витрата, то подумайте: скільки "вилок" з профітом 2-3% Вам доведеться зіграти, щоб відіграти втрачені гроші. Адже бувають випадки, коли програють обидві ставки!
Ні, я не стверджую, що на "вилках" неможливо мати прибуток. Просто ті, хто хоче зробити це заняття основним, повинні бути готові до того, що не все так легко і просто.
 
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru