Понеділок, 27.09.2021, 17:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СИСТЕМА БОБА МАККЮНА

Ця система вперше була описана в книзі Боба МакКюна "Education of a Sports Bettor". За словами автора, його стратегія при довгостроковій грі дозволяє домогтися 55 - 65%-ного виграшу на ставках з рівними шансами. Він рекомендує застосовувати даний метод там, де він може принести найбільший прибуток: в університетських видах спорту, молодіжних лігах, тобто там, де лінію рухає не широка публіка, а досвідчені гравці, експерти, інсайдери та професійні гандикаперы.

Для того, щоб правильно використовувати рух лінії як базу для своїх прогнозів, Ви повинні брати дані з декількох джерел неодноразово, починаючи з початкової лінії і майже до фінальної лінії. Лінії можна відслідковувати в різних букмекерських конторах. Для університетського футболу буде достатнім отримувати руху ліній 1-2 рази на день, для баскетболу - кілька разів в день.

Далі автор наводить кілька простих типів руху ліній, які дадуть при довготривалій грі не менше 55% виграшів (на рівних шансах):

Якщо лінія відкривається форою, яка потім безперервно рухається в одному і тому ж напрямку, то йдіть разом з нею.

Якщо фора підвищується, то ставте на фаворита, якщо фора зменшується, то ставте на аутсайдера.

Якщо лінія стоїть на місці, то це ставка на фаворита.

Якщо лінія рухається в одному напрямку з відкриття до 1 години перед початком гри у баскетболі і до 5-6 годин перед початком гри в американському футболі і потім різко йде в іншому напрямку, то дотримуйтесь слідом за нею.

Якщо лінія (фора) стоїть з моменту опублікування, а потім робить одне фінальне, сильний рух, скажімо, на одне очко, дотримуйтесь разом з ним.

У загальному випадку, останнім рух будь-якої лінії - це для Вас правильний напрямок.

Ця система має один недолік - невизначеність у тому, які саме ігри вибирати для відстеження ліній. Автор пропонує грати всі ігри, або ж, якщо у Вас вже є вироблена своя стратегія, то спочатку виберіть всі заслуговують уваги ставки з її допомогою, а потім перевірити їх по руху ліній. Цим Ви значно збільшите відсоток виграшу.

 


Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru