Понеділок, 27.09.2021, 17:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СИСТЕМА МАРТІНГЕЙЛА

Мартінгейл - найвідоміша фінансова стратегія, спочатку розроблена для використання в казино. При ставках на спорт в букмекерських конторах з цією стратегією Ви можете залишатися в плюсі, навіть якщо часто програєте. Проте, ця стратегія високого ризику, і при необдуманном застосуванні може розорити Вас.

Сенс її дуже простий: сума ставки подвоюється кожен раз після програшу, і повертається на деяке початкове значення після виграшу. Припустимо, Ви починаєте ставити з $100, програєте, наступна ставка - $200, знову програш, далі - $400 - виграш, і наступна ставка - знову $100. Для одержання прибутку, граючи з цієї стратегії, необхідно ставити на події з коефіцієнтом не менше 2. Наприклад:

 

ставка

выигрыш

баланс

1 - -1
2 - -3
4 8 +1
1 - 0
2 4 +2
З прикладу видно, що при ставці на події з коефіцієнтом 2 ми рано чи пізно виграємо, причому чистий виграш буде дорівнює сумі... початкової ставки.

Тут може виникнути три проблеми. Дві з них - технічні: по-перше, у Вас може не вистачити коштів для чергової ставки, і по-друге, розрахований розмір черговий ставки може перевищити максимально допустиму ставку, що встановлюється букмекером. А третя проблема - психологічна: з кожної програної ставкою робити наступну, в два рази більшу, все важче і нервів. І це при тому, що шанси на виграш з кожною наступною ставкою не ростуть: загалом, вони такі ж, як і при найпершій ставкою. Тому цю систему можна рекомендувати тільки для гравців "по великому" і з міцними нервами.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru