Понеділок, 27.09.2021, 16:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СЛОВНИК ГРАВЦЯ-ПОЧАТКІВЦЯ

Азіатський гандикап (asian handicap) - різновид фори (одночасна ставка відразу на два результату змагання зазвичай у вигляді четвертний дробу).

Обліковий запис (Account) - обліковий запис, рахунок в букмекерській конторі (захищена область на сайті БК, відображаються Ваш профіль, ставки, їх статус, інформацію про платежі, ...)

Аналітик (linemaker) - фахівець, що становить лінії, як правило, отримує до 10% від прибутку букмекерської контори.

Андерлог (underdog, puppy) - те ж, що аутсайдер.

Аутрайт (outright) - ставка на перемогу команди в цілому турнірі.

Аутсайдер (outsider, dog, lung shot) - гравець або команда, що шанси на перемогу в матчі або турнірі менше, ніж у інших учасників.

Банк (BR, bank, bankrol) - сума, виділена гравцем для проставлення в букмекерських конторах.

Банкер (banker) - це результат парі, в результаті якого ви впевнені фіксоване подія), і який включений у всі експреси системної ставки. У разі, якщо Банкер програє (результат матчу не вгаданий), програє ставка в цілому, в разі виграшу за Банкеру результуючий коефіцієнт кожного експреса, що входить в систему, множиться на коефіцієнт Банкера.

Бетон - подія, на яку можна ставити, не побоюючись програшу.

Беттор (bettor) - те ж, що гравець

Бигмаркет - спортивне подія, на яку букмекерські контори приймають великі суми.

Бонус (bonus, toke) - безоплатні грошові та інші види заохочень, пропоновані букмекерськими конторами гравцям на певних умовах.

Бонусхантер (bonus hunter) - гравець, який спеціалізується на заробітках за допомогою бонусів, які пропонують букмекерські контори.

Букмекер (бук, BM, bookmaker, bookie, sports book) - людина або фірма, що пропонує гравцеві поставити гроші на певні спортивні події (виставляє лінії, приймає ставки і виплачує виграші).

Вагер (vager) - це та сума ставок, яку гравцеві необхідно зробити, щоб мати можливість вивести бонусні гроші, тобто відіграти бонус (наприклад, якщо вагер дорівнює 6, то це означає, що для виведення коштів суму бонусу і депозиту потрібно проставити 6 разів на ставки з коефіцієнтами, не нижче заданого).

"Вагон" - подія експреса.

Валуй (value betting, overlay) - ставки на недооцінені букмекером події, тобто гра на завищених коефіцієнтах.

"Верняк" (banker, lock, secure bet) - матч, результат якого не викликає сумнівів, як правило, з дуже низьким коефіцієнтом.

"Вилка" (arb, risk-free bet) - безризикова ставка (набір подій, що покривають всі можливі результати матчу, для коефіцієнтів яких можна підібрати такі суми ставок, що при будь-якому результаті матчу чистий виграш буде позитивним).

Повернення (cancelled bet, push) - виплата букмекером тому гравцеві суми його ставки, наприклад з причини скасування матчу, або в разі певного результату ставки (нічиєю з урахуванням нульової фори, тощо).

Виплата (payment, payoff) - переклад (видача) грошей гравцеві букмекерською конторою в розмірі зазначеної їм суми (в межах ігрового рахунку).

Дармо - безкоштовний і нібито надійний прогноз (як правило, з-за помилки аналітика букмекерської контори).

Депозит (deposit) - зарахування грошей на ігровий рахунок в букмекерській конторі.

Подвійний шанс (double chance) - ставка на неперемога (на перемогу або нічию).

Тривала ставка (ante post, future) - ставка, зроблена задовго (більш ніж за тиждень до початку події.

Наздоганяння - популярна фінансова стратегія ставок, коли ставки робляться на одне і те ж подія до тих пір, поки воно не виграє, з відповідним збільшенням суми ставки в разі програшів.

"Дірка" - те ж, що і вилка.

Гравець (gambler, bettor, punter) - людина, що робить ставки в букмекерських конторах з виставленим букмекером лініях.

Інсайд (insid, hot tip ) - ексклюзивна інформація про те, що стосується тієї чи іншої події (наприклад, про договірних матчах).

Результат (result, outcome) - результат спортивної події, яким конторою привласнений коефіцієнт виграшу.

Каппер (гандикаппер, handicapper) - фахівець, який на професійному рівні займається ставками на спорт в букмекерських конторах, свого роду аналітик.

Коефіцієнт (coefficient, odd, price) - відсоток ймовірності настання події, виставлений букмекером і службовець для розрахунку виграшу гравця (шляхом множення на нього суми ставки).
Види коефіцієнтів:
- американський ("American", зі знаком "-" означає, яку суму потрібно поставити, щоб отримати чистий виграш $100, зі знаком "+" - чистий виграш на ставку в $100, наприклад: -135 - при ставці $135 загальний виграш складе $235, $100 чистими; +135 - при ставці $100 загальний виграш також складе $235, а чистими $135);

- британський (дробовий) ("British" ("Fractional") - проста дріб, означає частку чистого виграшу, одержуваного від суми ставки, наприклад: 1/2 (варіант - 1 to 2) - при ставці $100 чистий виграш складе $50, загальний - $150);

- європейський (дес) ("European" ("Decimal") - десятковий дріб, означає загальний виграш, що отримується від суми ставки, наприклад: 1.50 - при ставці $100 загальний виграш складе $150, чистий - $50).

Кеш-бонус (cash bonus) - різновид бонусу, що нараховується на ігровий рахунок гравця, як правило, після внесення першого депозиту.

"Лівак" - договірний матч.

Лінія (line) - перелік подій і їх результатів з коефіцієнтами виграшу, пропонованих букмекером для укладення парі.

Лудоманія - ставки без будь-якого попереднього аналізу, що не мають ніякої системи.

Будь-який інший (field, home) - варіант ставки на перемогу учасника, варіант рахунки і т. п., не зазначеного в списку. Наприклад: кращий бомбардир дня: Айверсон, Джордан, будь-який інший.

Манібек-бонус (money-back) - різновид бонусу, при якій гравцеві повертається частина ставки (або вся сума ставки) у випадку її програшу при виконанні певних умов.

Маржа (profit margin) - відсоток, який забирає собі букмекер, знижуючи коефіцієнти.

"Мінімалка", мінімальна сума до виплати (Minimum withdrawal) - мінімальна сума, яку необхідно заробити для того, щоб можна було замовити виплату на рахунок в платіжній системі.

Овербеттинг - невиправдано великі суми ставок, від яких часто страждає ігровий банк (після серії виграшів або у спробі відігратися).

Ординар (single bet, straight bet) - ставка на окремий результат події.

Відкат - закономірна програшна серія, як правило, настає після виграшною.

Пабликбет (public bet) - подія, у якому переважна частина гравців ставить на один і той же результат (як правило, на явного фаворита).

Парі (bet) - укладена між двома сторонами умова, за якою переможений повинен виконати взяте зобов'язання (сплатити певну суму).

"Паровоз", "прес - експрес.

Платіжна система (payment processor) - інструмент для проведення грошових розрахунків у режимі онлайн.

Плизер (Pleaser) - те ж, що і тизер, тільки коригування (зсув) лінії відбувається не в свою користь, а на користь букмекера, зменшуючи шанси на виграш, але збільшуючи коефіцієнти виплат.

Купівля очок (Buy Points) - наявність можливості для гравця "купити" (або "продати") додаткові очки в ставках типу "фора" або "тотал", тобто, як би "зрушити лінію" в будь-яку сторону, компенсувавши цей зсув зменшенням або збільшенням відповідних коефіцієнтів на результат.

"Посильний" (beard, runner) - гравець, що робить ставки за дорученням і на кошти кого-то, хто з якихось причин хотів би приховати свою особистість від букмекера.

Прогруз - вчинення великої кількості ставок (поставлених грошей) на який-небудь подію в лінії.

Витрата (no action) - те ж, що і повернення.

Реферальна система - система винагород за залучення рефералів.

"Розпис" (action line, proposition bets) - ставки другого рівня. Наприклад, результат по таймах, кількість забитих м'ячів певними гравцями, кількість кутових, точний рахунок матчу, і т. д.

Система (system, перестановок, round robin) - комбінація експресів.

Скіп (skip) - відмова від можливості зробити ставку на дану подію з-за труднопредсказуемого результату.

Ставка (stake, bet, ticket) - грошова сума, яку учасник парі вкладає в гру (парі) заради виграшу і втрачає при програші, а також сукупність виборів, які учасник парі об'єднав, поставивши на них певну суму.

Ставки Live (llive betting, in play) - ставки під час матчу ("живцем").

Стратегія (strategy) - система, призначена для управління капіталом (банком).

Тайм/матч (halftime/fulltime, double-result)) - ставки на результат першої половини і всього матчу, наприклад: ставка 1/1 виграє, якщо господарі переможуть і в першому таймі і в матчі.

Тізер (Teaser) - різновид парлея (експреса) з можливістю коригування (зсуву) в свою користь лінії фор або тотала, що збільшує шанси на виграш, але зменшує коефіцієнти виплат.

Типстер - людина, який дає прогнози на результат тих або інших подій в формі ставок, тобто вказує не тільки передбачуваний результат тієї чи іншої події, але і розмір передбачуваної ставки, а також коефіцієнт букмекера.

Тотал або тотул (number of goals, over/under) - парі на кількість голів/окулярів/геймів і т. д., забитих/набраних/зіграних і т. д. учасником події.

Тыканина - ставка на подію у вигляді спору, в якому нічого не розумієш, ставка "навмання".

Фаворит (favorite, chalk, jolly) - команда або гравець, шанси якого на перемогу букмекер оцінює як максимальні.

Флет (flat-betting) - фіксована сума ставки.

Фора (handicap, point spread, side) - перевага або відставання учасника змагання, виражене у голах/окулярах/сетах/секундах і т. д., яке надається букмекерською конторою учаснику за ставками на нього.

Фрі-бет бонус (free bet bonus - різновид бонусу, що нараховується на ігровий рахунок гравця у вигляді безкоштовної ставки після виконання певних умов.

Експрес (combo bet, accumulator, multiple bet, parlay) - комбінація з одиночних ставок, для виграшу якої необхідний виграш кожної ставки, що входить в експрес.

ЦІВ (CET) - центральне європейське час.

1 (H, home) - ставка або коефіцієнт на перемогу команди господарів поля.

2 (A, away) - ставка або коефіцієнт на перемогу команди гостей.

X (D, draw) - ставка або коефіцієнт на нічию.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru