Понеділок, 27.09.2021, 16:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
СТАВКИ НА NBA
Думаю ні для кого не секрет, що ставка на теніс зовсім не те, що ставка на баскетбол, а в хокеї Вам мало допоможуть Ваші футбольні пізнання (у кого вони є). Тому є навіть цілі категорії гравців, які ставлять у букмекерських конторах тільки на один вид спорту, так звані "футболісти", "хокеїсти", "баскетболісти" і т. д. Виходячи з цього, не зайвим буде розглянути особливості ставок на різні види спорту, наприклад баскетбол.

Отже, баскетбол. Так як більшість гравців ставить на НБА, то зупинимося на цій Асоціації, яку багато хто справедливо називають найкращою лігою світу (європейський баскетбол розглянемо пізніше).

Що ж можна сказати про НБА? Перша і головна особливість - НБА в більшій мірі шоу ніж гра. Тобто, це засіб для заробляння мільйонів доларів, тому у главу кута ставиться видовищність ігор і, так би мовити, формування культу "зірок". Тому перемоги явних аутсайдерів над лідерами не є чимось незвичайним. Це слід пам'ятати гравцям, які бажають грати на НБА. Друга особливість - команди грають дуже часто по 3-4 разів на тиждень. Тому накопичується втома гравців, в першу чергу у лідерів команд.Враховуючи ці дві особливості, а також на основі реальних фактів, напевно, вже ні для кого не секрет - переможних серій більше 10-12 матчів в НБА не спостерігається, вони канули в Лету з відходом Джордана і розвалом Буллс. До речі, про Чикаго Буллс. Ще одна особливість НБА - команда протягом 1-2 сезонів може перетвориться з явного лідера на аутсайдера, і навпаки. Скажіть мені, я Вас прошу, хто 3-4 роки тому думав, що лідером Pacific division буде Сакраменто? Або що Чикаго буде найгіршою командою ліги? Тому не можна в ставках на НБА виходити з статистики минулих років! Деяку цінність ще може мати статистика минулого сезону, і то тільки у вигляді якоїсь не основної інформації.

У чому ставки на НБА схожі на ставки на НХЛ, але принциповою відмінністю є наявність фори - це і є основний вид ігор в НБА. Звичайно, в НХЛ є фори, але вони обмежуються значеннями 0, +1/-1, +1.5/-1.5. У НБА ж значення фори може коливатися від +1/-1 до +20/-20 і навіть більше. Але про аналіз статистики та грі на форах - у наступній нашій статті про ставки на НБА.Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru