Понеділок, 27.09.2021, 17:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

СТАВКИ НА РЕЗУЛЬТАТ ПЕРШОГО ТАЙМУ/РЕЗУЛЬТАТ МАТЧУ

Ставки на тайм/матч у футболі не дуже широко використовуються гравцями, хоча коефіцієнти на ці події в букмекерських конторах дуже високі. Чому ж вони так рідко використовуються? Справа в тому, що, хоча коефіцієнти дуже привабливі, але є вже не 3 варіанти результату події, а цілих 9. Тому бажано ставити на такі результати, використовуючи деякі стратегії:

Класична. Якщо Ви вважаєте, що в матчі виграє домашня команда - ставте дві ставки: Нічия/Победа1, Победа1/Победа1.
Аналогічно робляться ставки, коли Ви впевнені в перемозі гостьової команди. Хоча Ви і програєте одну з двох ставок, але часто в разі виграшу отримаєте більше, ніж якщо б Ви просто поставили на Победу1.

Нічиї. Якщо Ви думаєте, що обраний матч закінчиться внічию, то замість простої ставки на нічию 3 робіть ставки: Победа1/Нічия, Нічия/Нічия, Победа2/Нічия. При такій ставці Ваш виграш буде значно більше, якщо перший тайм закінчиться перемогою однієї з команд.

Системи. Аналогічно робиться ставка на точний рахунок матчу - вибираємо 3 або 4 матчі і ставимо всі можливі варіанти експресів на передбачувані нами результати тайм/матч. Тобто, для матчів 4 - 6 експресів по 2 події, 4 експресу по 3 події і 1 експрес з 4 подіями. Так як коефіцієнти на тайм/матч в середньому не нижче 3.0-4.0, то досить вгадати два виходу з чотирьох, щоб отримати прибуток.

Практичне застосування Аналогічно ставками на точний рахунок. Аналогічно навіть у тому, що далеко не всі букмекерські контори приймають ставки на тайм/матч в експресах.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru