Понеділок, 27.09.2021, 15:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

VALUE BETTING

Назва цієї стратегії ставок на спорт важко перекласти на російську мову так само лаконічно і гладко, як воно звучить по-англійськи, дослівно можна перекласти як "ставки на цінне", але за змістом ближче "ставки на недооцінені букмекером події". Іншими словами, це гра на завищених коефіцієнтах.

В теорії все просто: Ви порівнюєте свою оцінку ймовірності події з коефіцієнтом букмекера, і якщо виявляється, що за Вашою оцінкою букмекер недооцінив це подія, тобто завищив коефіцієнт на нього, об'єкт для Value Betting'а, званий просто Value (валуй), знайдений! Математично перевірка умови, чи є дана подія Value чи ні, виглядає так:

K x P > 1

де: K - коефіцієнт букмекера, P - Ваша оцінка ймовірності (у звичайній формі, тобто число від 0 до 1).

Розглянемо це на прикладі. Нехай в матчі "Спартак" - " Крила Рад коефіцієнт на перемогу гостей в лінії букмекерської контори дорівнює 4.50. За Вашою ж оцінкою, при всіх інших рівних умовах з 4 матчів у Москві проти Спартака Крила виграють як мінімум один, тобто Ви оцінюєте ймовірність перемоги самарської команди як 0.25. Перевіряємо: 4.50 х 0.25 = 1.125 > 1! Отже, ставка на перемогу Крил у цьому випадку буде Value Betting'ом.

Концепція Value Betting відрізняється від усіх інших видів ставок.
Тут, по-перше, Ви теоретично не повинні піклуватися про збір статистичних даних про суперників, аналізувати останні новини зі стану команд, і т. д. - це чисто "математична" гра (у дужках зауважу, що для того, щоб вірно оцінити шанси команд, володіти інформацією про них все-таки необхідно), яка в теорії гарантує Вам прибуток у довгостроковій грі. Для цього необхідно "всього лише" правильно оцінювати ймовірності результатів матчів. Втім, як вже було розглянуто на цьому сайті, коефіцієнти теж не відображають реального співвідношення сил, тому Ви можете допустити, і насправді завжди будете допускати в своїй оцінці деяку похибка.

А по-друге, Вас не повинно турбувати, наскільки абсурдною може виглядати Ваша ставка. Ще один приклад: ставка на те, що поточної картою, яка буде вийнята з колоди в 52 карти, буде піковий туз. "Звичайний" гравець навряд чи б став робити на це ставку: занадто малі шанси. Однак, якщо Ви граєте Value Betting, Ви повинні перевірити коефіцієнти. І якщо виявиться, що коефіцієнт на це складає 60, то це вже об'єкт Ваших інтересів. Насправді, ймовірність того, що з 52 карт буде витягнуть піковий туз, становить 1/52 = 0.0192. Перевіряємо: 60 х 0.0192 = 1.152 > 1! І на насправді, зробивши 1000 ставок на цю подію з коефіцієнтами, що задовольняють критерію Value Betting'а, Ви будете мати прибуток!

Коефіцієнт, відповідний невластивому події для даної стратегії не обов'язково повинен бути позахмарними: головне, щоб виконувався критерій, і якщо він виконується для події з коефіцієнтом 1.50, значить, на цю подію теж можна ставити. Однак, чим менше коефіцієнт, тим більше впливу надає похибка визначення оцінки ймовірності. Насправді, для коефіцієнта 5.00 відносна помилка у визначенні цієї оцінки, рівна 10%, що дає абсолютну помилку не менш 0.0200 (так як, згідно з критерієм, ймовірність для Value Betting'a при даному коефіцієнті не може бути менше 0.20), а для коефіцієнта 1.50 ця ж відносна помилка вже дає абсолютну не менш 0.0667, тобто в 3.3333 рази більше (те ж дає і відношення коефіцієнтів). Можна з упевненістю сказати, що коефіцієнти нижче 2.00 практично ніколи не підходять для Value Betting'а: букмекери навряд чи коли-небудь завищують низькі коефіцієнти (такі коефіцієнти зазвичай даються на перемоги фаворитів, а вони практично завжди спочатку занижені), а ось високі коефіцієнти - досить часто. По суті, гра проти фаворитів - це і є самий що ні на є Value Betting.

Друге завдання після визначення об'єктів для Value Betting'а - це визначення розмірів ставок. Найкращою ідеєю тут може бути використання фіксованого розміру ставки (наприклад, по $10 на кожне відповідне за критерієм подію), але якщо Ви впевнені в тому, що визначаєте оцінки вірогідності результатів з достатньою точністю, можна використовувати Критерій Келлі, тільки брати відсоток не від поточного, а від початкового банку. В цьому випадку краще недооцінити ймовірність, ніж переоцінити. Прогресивні фінансові стратегії тут можна використовувати тільки у вигляді догона на досить великі коефіцієнти (з тим, щоб сума ставки збільшувалася незначно із зростанням числа ітерацій догона).

Пам'ятайте, що Value Betting - це стратегія ставок, розрахована на довгострокову гру, тобто в більшості випадків негайний прибуток Ви не отримаєте. А якщо Ви неправильно оцінюєте ймовірність подій, настільки неправильно, що з достатньою частотою обираєте для Value Betting'а об'єкти, які насправді для цього не підходять (на жаль, але перевірити це можна, лише зробивши як мінімум 500 ставок і подивившись на баланс), то ця гра приведе до збитків. Тому краще спочатку якийсь час потренуватися на папері, не ставлячи реальні гроші.


Реєструємося за посиланням тут....
Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru