Понеділок, 27.09.2021, 15:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту
ВИБІР БУКМЕКЕРА

Гра з букмекерами в інтернеті у багато разів простіше гри в реалі (не потрібно йти в пункт прийому ставок, чекати соєю черги, швидкий розрахунок ставок дає можливість знову вкласти гроші, можна робити ставки одночасно в декількох букмекерських конторах).
Деякі проблеми можуть виникнути тільки при введенні-виведенні грошей. Багато в чому іншому ставки по інтернету більш вигідні і прості для гравця.

Але перед тим, як відкривати рахунок в який-небудь он-лайн букмекерській конторі (і тим більше перш ніж внести туди депозит), Ви повинні зібрати певну інформацію про неї, тобто ближче познайомитися зі своїм опонентом-букмекером. Придивіться уважно до наступних пунктів у букмекера, де Ви збираєтеся відкрити он-лайн рахунок:

Надійність. Достатньо відомий цей букмекер? Вчасно він виплачує виграші? Чи є у нього ліцензія? Перевірте, що говорять про букмекерові інші гравці на різних форумах, сайтах, блогах. Якщо є хоч найменші сумніви щодо надійності та кредитоспроможності букмекера, краще підшукати іншого, благо букмекерських контор в інтернеті вистачає.

Методи виплат. Які види виплат з ігрового рахунку підтримує Ваш букмекер? В основному всі он-лайн букмекери охоче беруть гроші з кредитної картки, а от виплати по кредитній карті підтримує значно менше число букмекерів. У Вашого букмекера повинно бути принаймні кілька альтернативних варіантів виплат: чек, кредитна (дебетова) карта, Western Union, електронні платіжні системи WebMoney, Яндекс.Гроші, Moneybookers), NETELLER, банківський переказ. Зовсім добре, якщо є можливість вносити гроші і забирати виграші через касу відділення букмекерської контори в місці Вашого проживання.

Правила. Уважно ознайомтеся з правилами, які пропонує букмекер. Переконайтеся, що Ви можете робити ставки на всі події, як експресом або системою, так і ординаром. Кілька років тому багато букмекери на деякі події дозволяли ставити тільки експресом, наприклад, з 3 або 4 подій. Зараз із-за конкуренції на ринку букмекерів практично всі букмекерські контори вже приймають ставки ординарами на всі події, але все одно не забудьте уважно ознайомитися з правилами. Крім того, в деяких конторах комісію банку (електронної платіжної системи) за переклад виграшу оплачує клієнт, а окремі букмекери додають ще й свою комісію - навіщо Вам це потрібно?

Податки. Он-лайнові букмекери сплачують податки в державний бюджет тієї країни, де вони знаходяться. У деяких країнах податок також знімається з кожної виграної гравцем ставки. Не грайте у букмекера, де кожна Ваша ставка буде обкладатися податком!

Коефіцієнти. З'ясуйте, які коефіцієнти пропонує цей букмекер? Переконайтеся, що вони принаймні не нижче, ніж середні по Інтернету. Переконайтеся також, що коефіцієнти у вже зроблених ставки не змінюються відповідно до змін у лінії букмекерської контори (є статичними). Ставки повинні грати за коефіцієнтами, які були в момент прийняття цієї ставки.

Максимальний виграш, максимальна ставка. Переконайтеся, що букмекер не пропонує занадто низька стеля для максимального виграшу або максимальної ставки, адже якщо Ви граєте по крупному, це може створити додаткові проблеми.

Мінімальний депозит. Переконайтеся, що мінімальний депозит у вибраного Вами букмекера не стосується небес, тобто це реальна сума.

Пропоновані події. Вибраний Вами букмекер повинен пропонувати ставки на якомога більшу кількість чемпіонатів і видів спорту. Деякі букмекери пропонують тільки топ-ліги для ставок, ігноруючи наприклад другі дивізіони або навіть чемпіонати кшталт Швеції або Норвегії. Лінія букмекерської контори повинна мати як можна більш широку розпис (додаткові події). Розумний букмекер розуміє, що чим більше подій він пропонує для ставок, тим більше він виграє. У свою чергу деякі букмекери не можуть пропонувати ставок на явних фаворитів, або не дозволяти ставити фаворитів в один експрес. Якщо вибраний Вами букмекер займається подібним - краще замініть його.

Бонусна програма. Пропонує букмекер різні бонуси (на перший і повторний депозит, на значні події тощо ), а також інші промо-акції?
Зовсім непогано, якщо він має партнерську програму, яку можна використовувати в якості джерела додаткового доходу.


Так як Ви просто фізично не зможете вивчити всіх букмекерів, використовуйте сайт міжнародного рейтингу букмекерських контор, який надає рейтинг понад 960 букмекерських контор. Розібратися у рейтингу дуже легко: кожна з букмекерських контор оцінюється за п'ятибальною шкалою від A (найвищий бал) до F (нижчий бал).

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru