Понеділок, 27.09.2021, 16:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Ставки в інтернеті. Букмекерські контори. Як виграти
Букмекерская контора "ЛЕОН" - ставки на спорт
Меню сайту

ВИДИ БОНУСІВ БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР

Кожна букмекерська контора намагається залучити як можна більшу кількість гравців, підвищуючи тим самим свій рейтинг і прибуток. Для цього кожен букмекер намагається створити кращі умови для ставок, ніж у конкурентів: зменшити маржу, задіяти додаткові сервіси, запропонувати ексклюзивні бонуси. Які ж види бонусів пропонують сучасні онлайн букмекери?

1. Кеш-бонус (Cash-Bonus) Цей бонус припускає, що на ігровий рахунок гравця буде нарахована певна додаткова сума (як правило, відсоток від першого депозиту). Наприклад, 100%-ний кеш-бонус означає, що при внесенні Вами в якості першого депозиту 20$ Вам додадуть ще 20$ і на Вашому рахунку виявиться 40$. При цьому всі букмекери для виведення даного бонусу вимагають виконати умови вагера - проставити суму бонусу (або суму бонусу + депозиту) певну кількість разів на обрані Вами результати з певним коефіцієнтом.

2. Reload бонус Аналогічний кеш-бонусу, але видається на повторне поповнення ігрового рахунку.

3. ФриБет-бонус (FreeBet-Bonus) Цей бонус видається новим гравцям після внесення необхідної суми на перший депозит, або вже зареєстрованим користувачам при проведенні букмекерською конторою різних акцій (наприклад, при ювілеї БК або в честь Вашого дня народження). При ФриБет-бонус гроші кладуться на рахунок гравця, а йому пропонується зробити безкоштовну ставку (ставки) на суму бонусу, причому в разі виграшу на рахунок надійде тільки сума виграшу (без суми самої ставки). Наприклад, при бонус 20$ і ставкою на подію з коефіцієнтом 2,7 гравець отримає: 20х2,7-20=34$. Даний вид бонусу також може мати умови вагера, які необхідно виконати для його виведення.

4. Фріплей-бонус (FreePlay-Bonus) Схожий на попередній. Це гроші, що надаються букмекерською конторою гравцеві для здійснення ставок, але поки гравець не виконає умови їх отримання, вони будуть перебувати на спеціальному (бонусному) рахунку. Як тільки гравець виконає умови вагера, він отримає свій виграш (як правило, без суми бонусу).

5. МаниБэк-бонус (MoneyBack-Bonus) Даний бонус гарантує повернення грошей на ігровий рахунок, якщо ставка, зроблена з дотриманням певних умов, програє. Приклад такого бонусу в БК bet365: якщо Ви зробите ставку на точний рахунок матчу, 1тайма/на переможця матчу або в будь-якому матчі Ліги Чемпіонів УЄФА і при цьому матч закінчиться з рахунком 0:0, то Вам повернуть суму програла ставки.

6. Реферал бонус (Referral bonus) Цей бонус видається більшістю зарубіжних букмекерів за залучення в букмекерську контору інших гравців через поштову форму на сайті БК або за допомогою запровадження ними при реєстрації Вашого особистого бонус-коду. Як правило, має умови вагера.

7. Бонус за реєстрацію ( SingUp) Цей (бездепозітний) вид бонусу в даний час вже практично не застосовується. Залишилося лише незначна кількість вітчизняних електронних БК (як правило, виконаних на недорогому скрипті), які практикують такий вид бонусу, причому на мізерні суми. Не маючи інших важелів для боротьби за клієнта, вони заманюють такими бонусами численних любителів халяви, компенсуючи ці витрати високою маржею і сильним заниженням коефіцієнтів на фаворита. Слід зазначити, що в казино і покер-румах, де виграти складніше, даний вид бонусу ще застосовується досить часто.

8. Бонус за відвідування сайту Ще один вид архаїчного міні-бонуса. Практикувався вітчизняними "одноденками" з тією ж метою.

9. Спеціальні бонуси (Special bonus) Сюди можна віднести різні акції, що проводяться букмекерськими конторами перед початком великих турнірів і інших найважливіших подій, напередодні свят, а також конкурси з грошовими призами (на найвищий зіграв коефіцієнт експреса, на кращого експерта прогнозів тощо).
Багато зарубіжні букмекери надають Best Odds Guaranteed ("Кращі коефіцієнти гарантовані"). Це спеціальний бонус для ставок на стрибки (як правило, тільки на британських і ірландських ринках). Він передбачає виплату виграшу за більш високим коефіцієнтом, ніж той, який був на момент ставки в разі, якщо на момент початку перегонів коефіцієнт на обрану кінь зросте.

Окремі букмекерські контори за всі ставки, зроблені гравцями, нараховують бонусні очки, які (при наборі певної суми) можна обміняти на гроші, призи або витратити в інтернет-магазині контори.

У будь-якому випадку бонуси букмекерських контор є приємним доповненням до виграшів спрогнозованих Вами подій і можуть істотно збільшити Ваш виграш. Не забувайте тільки уважно читати правила видачі бонусів, щоб не втратити їх через своїх невірних дій (наприклад, неправильне введення бонс-коду або не дотримання умов гри бонусів), або вже після виконання умов бонусу раптом з подивом дізнався, що для жителів Вашої країни він не передбачений.

 

Реєструємося за посиланням тут....

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru